Gördüğünüz Her Yerde Hatırlayacaksınız: İllustrasyonlara Ustalıkla Yerleştirilen Magnumlar

Bazen olur, o çok sevdiğiniz şeyi her yerde görmeye başlarsınız. Hani sesler, kokular tanıdık gelir ya insana. Bazen de her yaz başlangıcında sabırsızlıkla beklediğiniz o dondurmayı bir anda her yerde görmeye başlarsınız. Hayır aklınızı yitirmediniz tabii ki sadece bu outdoor reklamlar oldukça başarılı.

Bazı ürünler tatları, bazıları ambalajları bazıları ise şekilleri ile aklımızda kalabilir. Ama konu Magnum olduğunda hepimizin o yoğun ve lezzetti dondurmasıyla ve çikolatasıyla hatırladığımız Magnum ikonik şekli ile de aklımıza bir kez daha kazınmaya geliyor.

Yapılan yeni outdoor reklam serisi ile sokaklarda görücüye çıkan ürün giydirmelerde, posterlerde ya da billboardlarda Magnum’un o bildiğimiz dondurma şeklini, Fransız illüstratör Thomas Danthony’nin elinden çıkan ve göz zevkimize hitap eden eserlere ustalıkla yerleştirilmiş olduğunu görüyoruz.

“True to pleasure” mottosunun kullanıldığı seride dondurmayı bir kadının elbisesinin şeklinde, güneş gözlüğünün camında, bir şarkıcının mikrofonunda hatırlayabiliyoruz.

Günlük nesnelerin içine başarıyla yerleştirilen o şekil, koyu kırmızılar ve lacivertler ile bezeli posterler ile öyle uyum içinde duruyor ki benimsememek imkansız görünüyor.

Londra, Paris, Roma, Madrid ve Barcelona gibi ikonik şehirlerde görülmeye başlanan billboardlar, şehir sakinlerini oldukça zarif ve şık bir şekilde yaz moduna davet ediyor.

En Değerli Gelişmeleri Size İletmek İstiyoruz

Mail listemize abone olun!

Son bir adım kaldı. E-postanızı kontrol edin. (Gmail kullanıcısıysanız "promotoions" kısmına bakabilirsiniz.

Ops! Bir hata aldık, tekrar deneyebilir misiniz?

Pazarlamasyon Pazarlama, Sosyal medya, Marka Yönetimi, Pazarlama İletişimi, Dijital Pazarlama ve İş Dünyası konularına odaklı bilgi kaynağı.

Bir Cevap Yazın

İsviçre Alplerinde Çatısız ve Duvarsız Otel

Başlığı okuduğunuzda ve otelin fotoğrafını gördüğünüzde “Böyle otel mi olur canım neresi otelmiş bunun?” diyebilirsiniz. Ancak demeyin çünkü böyle bir otel gerçekten var. İsviçre Alplerinde duvarı ve çatısı olmayan “Açık hava oteli” müşterilerine konforlu bir yatak ile birlikte her hizmeti diğer otellerle aynı şartlarda sunuyor.

Bugüne kadar buzdan oteller gördük, çeşit çeşit konsepti olan otellerden bahsettik ancak çatısı ve duvarları olmayan bir otelle ilk defa karşılaşıyoruz. Otel İsviçreli konsept sanatçıları Frank ve Patrik Riklin‘in turizmci ortakları Daniel Charbonnier ile birlikte tasarladığı bir proje. Projenin amacı ise sürekli kapalı alanlarda soluyamadığımız temiz havanın keyfine varabilmek ve sağlığa faydalarından yararlanabilmek.

Otelin kurucusu Daniel Charbonnier “Bütün duvarlardan kurtulduk, geriye bir tek deneyim kaldı” diyor. Gerçekten de bu otel müşterilerine eşsiz bir deneyim yaşatıyor. Alplerin temiz havası eşliğinde, gökyüzünün altında mükemmel bir manzaranın ortasında oturmak ve uyumak hayat boyu unutamayacağınız bir deneyim olsa gerek. 

2016’dan beri hizmete açık olan otelde hava şartlarının kötüleşmesi durumunda ise otelin müşterileri kapalı başka bir otelde veya civardaki çiftlik evlerinde konaklayabiliyorlar.

Açık hava oteline talep çok yüksek. Konaklanabilir geceler hemen doluyor. Müşteriler hem farklı bir deneyim yaşamak hem de bu güzel manzaradan yararlanmak istiyorlar.

Deniz seviyesinden 6.463 metre yükseklikte bulunan Null Stern, İsviçre Alpleri’nin ortasında yer alıyor ve gecelik yaklaşık maliyeti 210 $.

En Değerli Gelişmeleri Size İletmek İstiyoruz

Mail listemize abone olun!

Son bir adım kaldı. E-postanızı kontrol edin. (Gmail kullanıcısıysanız "promotoions" kısmına bakabilirsiniz.

Ops! Bir hata aldık, tekrar deneyebilir misiniz?

GELİŞMELERİ
KAÇIRMAYIN!
Haftalık bültenimize
ücretsiz kaydolun!
BİZE KATIL
close-link
GELİŞMELERİ KAÇIRMAYIN
Haftalık bültenimize ücretsiz kaydolun, sizi gelişmelerden haberdar edelim.
BİZE KATIL
close-link