P&G’nin sevilen erkek bakım markası Gillette, Lucasfilm ile yeni bir kampanyaya imza attı. Görünüşe göre “Uzun zaman önce çok çok uzak bir galakside” Gillette rüzgarı esecek.

gillette-starwars

Star Wars efsanesinin Aralık ayında vizyona girmesi beklenen 8. filmi, Rogue One: A Star Wars Story için Star Wars evreninin yaratıcısı LucasFilms ve erkek bakımının lider markası Gillette arasında bir kampanyaya imza atıldı. “Her Hikayenin Bir Yüzü Var” adlı kampanya ile erkeklerin yüzleri ve görünümlerinin arkasındaki başarı ve cesaret hikayeleri gözler önüne seriliyor.

Rogue One temalı, yüz kıvrımlarına meydan okuyan Flexball teknolojili Fusion ProGlide ve 10. tıraşta bile yeni bıçak hissi sağlayan Mach3 tıraş makinelerini içeren Gillette ürünlerine, Aralık ayından itibaren CarrefourSA satış noktalarından ulaşılabilecek.

Twitter adresinde yaptığı paylaşımlarda Gillette’in kampanyaya ne kadar önem verdiğini rahatlıkla görebiliyoruz. Star Wars resmi Twitter sayfasında ise henüz kampanya ile ilgili bir duyuru görünmüyor.

Kampanya, günlük yaşamın güçlüklerine hazırlanan her erkeğin arkasında büyük bir “güç” olduğunu vurguluyor. Her erkek seçtiği görünüm ile kendi yüzünün hikayesini anlatıyor.

“Her Hikayenin bir Yüzü Var” kampanyası hakkında konuşan Gillette Global Başkan Yardımcısı John Mang, “Her adamın yüzü ve tercih etmiş olduğu görünümün arkasındaki hikayeyi öne çıkaran bu kampanyada, bu şekilde efsaneleşmiş haline gelmiş bir film ile çalışmak bizim için coşku vericiydi” diyerek kampanya ile ilgili görüşlerini belirtti.

Biz de hem kampanyanın başarısını hem de Star Wars’ın yeni filminini merakla bekliyoruz.

Merak edenler için, Rouge One temalı reklam filmi;

 

Bir Cevap Yazın