Türkiye’nin ünlü komedyeni Cem Yılmaz, Türkiye İş Bankası ile uzunca bir süredir devam ettirdiği reklam filmi serisine bir yenisini daha ekledi. Kuruluşundan başlayan ve ilk reklamını canlandıran Cem Yılmaz, Türkiye İş Bankası’nın reklam filmi serisinin bu çalışmasında günümüze biraz daha yaklaşarak 1960’lı yılların efektiyle karşımıza çıkıyor.

Türkiye İş Bankası’nın yeni reklamında, eski reklamlardaki Servet Bey karakterinin yerini Evren almış vaziyette. Evren ve Feza yeni doğum yapanların geleceğe yönelik kaygılarını azaltacak bir terapi seansı ile yolunu bulmaya çalışan ikilimiz, ancak Türkiye İş Bankası’nın “ihtiyaç kredisi” nedeniyle işleri kesat giden karakterlerimiz.

Özellikle “ihtiyaç kredisi” ürününün vurgulandığı reklamda Cem Yılmaz’ın her zaman kullandığı küçük espriler ile izleyicileri reklamın içine dahil etmeyi ihmal etmiyor. Medina Turgul DDB ile başarılı bir reklam serisi yakalayan Türkiye İş Bankası ve Cem Yılmaz, yeni reklamlarını her seferinde merak ve heyecanla bekletmeyi başarıyor.

Paylaş
ODTÜ İşletme Bölümü mezunu olan Cemil Hayri Durgun, 2012 yılından bu yana Pazarlamasyon'da yazar hayatını sürdürmekte. Bunun yanı sıra 2013 yazından beri PTV direktörlüğü ve yönetim kurulu üyeliği sorumluluklarını yerine getirmektedir. Profesyonel yaşamına PepsiCo bünyesinde pazarlama ve yeni ürün süreçlerini yönetme gibi kritik bir görevde başlayan Cemil, şimdi ise kıdemli marka müdür yardımcısı olarak İçim kahvaltılık kategorisi ekibinde görev almaktadır.

Bir Cevap Yazın