Fenerbahçe ve Galatasaray, bugüne kadar sayısız müsabakada karşı karşıya geldi ve iki takımın arasındaki mücadele ezeli rekabet olarak tarihin sayfalarına kazındı. Bazen istenmeyen sonuçlarla bazen de maçların içinde ve sonrasında yaşanan olaylarla anılsa da, iki takım da bir diğeri olmadan kendini geliştiremeyeceğinin farkında. Bu rekabetin getirdiği dostluğun da yadsınması mümkün değil bir açıdan bakıldığında.

İşte bu ezeli rekabetin getirdiği ezeli dostluğun iki kahramanı Kral lakaplı Metin Oktay ve Sinyor lakaplı Can Bartu, dillere destan hikayelere konu olan iki futbol üstadı, Avea’nın yeni kampanyasının da başrollerinde bulunuyor. Avea’nın TBWA İstanbul ile birlikte hazırladığı yeni kampanyasında, ezeli rekabetin bu hafta yeni bir maçla tekrar futbol ateşini canlandıracağı zamanı iyi değerlendirmiş. Birçok taraftarın ilgi ve heyecanla beklediği bu önemli tarihi es geçmeyen Avea’nın, kullanıcılarında büyük bir sempati uyandıracağı ortada.

http://www.youtube.com/watch?v=uX571SY-nug

Paylaş
ODTÜ İşletme Bölümü mezunu olan Cemil Hayri Durgun, 2012 yılından bu yana Pazarlamasyon'da yazar hayatını sürdürmekte. Bunun yanı sıra 2013 yazından beri PTV direktörlüğü ve yönetim kurulu üyeliği sorumluluklarını yerine getirmektedir. Profesyonel yaşamına PepsiCo bünyesinde pazarlama ve yeni ürün süreçlerini yönetme gibi kritik bir görevde başlayan Cemil, şimdi ise kıdemli marka müdür yardımcısı olarak İçim kahvaltılık kategorisi ekibinde görev almaktadır.

Bir Cevap Yazın