2015 yılını geride bırakmamıza yaklaşık 4 hafta kaldı. Acısıyla tatlısıyla, sağlam reklamıyla kötü kampanyasıyla bir yıl daha sona yaklaşırken, Youtube bu yılın reklamlarını seçmek için oylarımızı toplamaya da başladı.

Her yıl hazırladığı kategorilerde oylattığı 5’er reklamla, geride bıraktığımız yılın en iz bırakan reklamlarını, en çok beğenilenlerini seçiyor. Bu senenin kategorileri:

  • You Wish You Were In
  • That Restores Your Faith in Humanity
  • That’s Your Guilty Pleasure
  • That Gives You Feels
  • That Gets You Going

Sosyal medyada da #TheYouTubeAd etiketiyle ulaşabileceğiniz reklamlara, Google hesabınızla giriş yaparak oylamada katkıda bulunabilirsiniz. Ben de katıldım itiraf edeyim :)

Katılmak isteyenleri buradan alalım. Dikkat etmemiz gereken nokta, yalnızca 5 gün kaldı…

Paylaş
ODTÜ İşletme Bölümü mezunu olan Cemil Hayri Durgun, 2012 yılından bu yana Pazarlamasyon'da yazar hayatını sürdürmekte. Bunun yanı sıra 2013 yazından beri PTV direktörlüğü ve yönetim kurulu üyeliği sorumluluklarını yerine getirmektedir. Profesyonel yaşamına PepsiCo bünyesinde pazarlama ve yeni ürün süreçlerini yönetme gibi kritik bir görevde başlayan Cemil, şimdi ise kıdemli marka müdür yardımcısı olarak İçim kahvaltılık kategorisi ekibinde görev almaktadır.

Bir Cevap Yazın