Turkcell’in Lifecell Reklamını Tartıştık [Video] 0

Bu hafta #HaftanınGündemi serisinde, Turkcell’in Athena Gökhan’lı Lifecell reklamı ile ilgili keyifli bir sohbet ettik. Sohbetimize konu olan haberin linkine şuradan ulaşabilirsiniz. Yeni videolardan anında haberdar olmak adına Pazarlamasyon’un Youtube hesabını takip etmenizi öneriyoruz. Buraya tıklayarak Youtube hesabımızı takip edebilirsiniz.

Haber İçeriği

Turkcell’in geçtiğimiz günlerde lansmanını yaptığı Lifecell hizmeti için çektiği reklam filmi Jain isimli şarkıcının bir video klibinden alıntı olduğu iddia ediliyor.

Aynı zamanda reklam filminin müziğinin de DNCE isimli şarkıcının Kissing Strangers şarkısının melodisine sahip olduğu ve bu melodi üzerine yeni sözler yazılarak oluşturulduğu iddia ediliyor.

Pazarlamasyon İçerik Editörü

Bir Cevap Yazın

Pazarlama ve İş Dünyasında Haftanın Gündemi #20 (9 – 14 Ekim) 0

Pazarlama, marka ve reklam dünyasında, ulusal ve global çapta yankı bulan tüm gelişmeleri yorumladığımız Haftanın Gündemi’nde bu hafta 9 – 14 Ekim arasını konuşuyoruz.

Haftanın Gündemi’nin ses kaydına iTunes Podcast üzerinden buraya tıklayarak ulaşabilirburadan indirebilir ya da aşağıdan dinleyebilirsiniz.

 

Soru, görüş ve önerilerinizi #haftaningundemi hastagiyle bize iletebilir, bilgi@pazarlamasyon.com’a mail gönderebilirsiniz.

Keyifli seyirler.

Bu haftanın konuları:

Nihat Doğan’ın yapay zeka üzerine açıklamaları: https://youtu.be/UQiuHm2p7Ok

Turkcell Ampute Milli Takımın Hikayesini Anlatıyor 0

Turkcell, Türkiye Milli Takımları ile olan sponsorluk çalışmaları sayesinde bu alanda her zaman göz önünde olmayı başarmış nadir markalardan bir tanesi. Sporun her alanında sponsorluk çalışmaları olan Turkcell’in bu alandaki yatırımları ve desteği sayesinde Türk sporcular birçok başarıya da imza atmış durumda.

2017 Ampüte Avrupa Futbol Şampiyonası’nda gelen başarı da Turkcell’in attığı doğru adımları kanıtlar nitelikte. Sosyal medya sıklıkla paylaşılan ve bir milli sporcunun koltuk değnekleriyle verdiği sevinç pozu markanın toplum üzerindeki algısını bir anda üst düzey bir olumluluğa çevirmiş durumda.

Turkcell o karenin ardından hızlıca harekete geçerek bu olumlu algıyı sürdürecek videoya imza attı. Videoda milli takımın başarı hikayesinin ardındaki kahramanlar bu başarıyı anlatıyor. Duygusal yoğunluğu oldukça yüksek olan bu film ile Turkcell hem toplum üzerindeki olumlu görüşleri bir kat daha artırırken hem de başarının mimarlarını bir kez daha onurlandırıyor.

GELİŞMELERİ
KAÇIRMAYIN!
Haftalık bültenimize
ücretsiz kaydolun!
BİZE KATIL
close-link
Marketing Meetup
 

ERKEN
KAYIT FIRSATI


Zekânın iş dünyasına neler getireceğini konuşuyoruz
Orada Olmalıyım

Sektörü buluşturan etkinlikte siz de yerinizi ayırtın!
close-link
GELİŞMELERİ KAÇIRMAYIN
Haftalık bültenimize ücretsiz kaydolun, sizi gelişmelerden haberdar edelim.
BİZE KATIL
close-link
Marketing Meetup Intelligence

Zekânın iş dünyasına neler getireceğini konuşuyoruz
Erken Kayıt Fırsatı
close-link
Önümüzdeki yıllara
damgasını vuracak
trendleri derledik.
Raporu İndir

*Ücretsizdir.
close-link


 

Zekânın iş dünyasına neler getireceğini konuşuyoruz
Erken Kayıt Fırsatı
close-link