Pazarlamanın altın anahtarlarından biri müşteri deneyimi ve müşteriyi dahil etmenin bir örneğini LG markası Promoqube ile birlikte gerçekleştirmiş. #V10suzOlmaz etiketiyle hazırlanan çalışmada gençler, alternatif müzik sahnesinin sevilen isimleri Adamlar, Neyse, Nilipek ve Son Feci Bisiklet’in hangi şarkısına video çekilmesi istediklerini oylamışlar.

Projenin ilk müzik videosu ise Neyse grubunun Aydınlık isimli şarkısına çekildi. Müzik videosunun en önemli özelliği ise tamamen LG V10 telefonları kullanılarak çekilmiş olması. Hep birlikte izliyoruz…

İlk Siz Öğrenin!

Pazarlama dünyasına dair merak ettiğiniz ne varsa haftalık bültenimizde!

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

Paylaş
ODTÜ İşletme Bölümü mezunu olan Cemil Hayri Durgun, 2012 yılından bu yana Pazarlamasyon'da yazar hayatını sürdürmekte. Bunun yanı sıra 2013 yazından beri PTV direktörlüğü ve yönetim kurulu üyeliği sorumluluklarını yerine getirmektedir. Profesyonel yaşamına PepsiCo bünyesinde pazarlama ve yeni ürün süreçlerini yönetme gibi kritik bir görevde başlayan Cemil, şimdi ise kıdemli marka müdür yardımcısı olarak İçim kahvaltılık kategorisi ekibinde görev almaktadır.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here