Geçtiğimiz seneler Devfest Women ve WTM 2015 konferanslarında 100’den fazla kadın konuşmacıyı ağırlayan WTM, bu sene yine dopdolu bir program ile katılımcıları ağırlamaya hazırlanıyor.

Bu sene ilk defa 2 Nisan Cumartesi günü Bahçeşehir Üniversitesi Galata Kampüsü’nde Virtual Reality (Sanal Gerçeklik) atölyesi gezisi ve ardından 3 Nisan Pazar günü Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü’nde konferans gerçekleşecek.

Katılımın ücretsiz olduğu etkinlik bu sene ‘Liderlik Etme Sırası Bizde’ teması ile topluluk önünde konuşma semineri, mobil teknolojiler, web teknolojileri, back-end ve front-end teknolojileri, oyun girişimciliği, UX ve sanal gerçeklik ile ilgili birçok önemli içeriğe sahip. Ayrıca teknolojideki kadın liderliğinin güçlü örneklerle desteklendiği oturumlar da etkinlikte yer alacak.

Ek olarak kullandıkları ses ve görüntü ham maddelerini eş zamanlı olarak programlayarak (live-coding) canlı performansa dönüştüren RAW ekibi de canlı ses ve görüntü performansı ile konferansta yer alacaklar.

Katılımcılar, tüm bunların yanı sıra fuaye alanında en yeni teknolojilerle tanışma fırsatı bulacak ve eğlenmeye her an devam edecek!

Bütün bunlar ve daha fazlası için etkinliğe web sitesi üzerinden kayıt olmayı unutmayın!

Etkinlik tarihi : 3 Nisan 2016

Etkinlik yeri : Bahçeşehir Üniversitesi

Etkinlik websitesi : http://wtmistanbul.com/

Konferans Kayıt: http://wtmistanbul2016.eventbrite.com

VR Lab Atölyesi Kayıt: http://www.meetup.com/GDGIstanbul/events/229531518/

Paylaş
ODTÜ İşletme Bölümü mezunu olan Cemil Hayri Durgun, 2012 yılından bu yana Pazarlamasyon'da yazar hayatını sürdürmekte. Bunun yanı sıra 2013 yazından beri PTV direktörlüğü ve yönetim kurulu üyeliği sorumluluklarını yerine getirmektedir. Profesyonel yaşamına PepsiCo bünyesinde pazarlama ve yeni ürün süreçlerini yönetme gibi kritik bir görevde başlayan Cemil, şimdi ise kıdemli marka müdür yardımcısı olarak İçim kahvaltılık kategorisi ekibinde görev almaktadır.

Bir Cevap Yazın