Türkiye’nin ilk ve dünyanın en büyük televizyon endüstrisi organizasyonu olan “İstanbul TV Forum ve Fuarı”,  20-22 Haziran tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde, yayıncıların uluslararası buluşma noktası olacak. Bölgesinde önemi günden güne artan, televizyon yayıncılığı ve yapımları alanında birçok ülkeyle etkileşim halinde olan Türkiye, alternatif işbirliği platformları oluşturmak adına kıtaları ve medeniyetleri buluşturan İstanbul’da Haliç Kongre Merkezi’nde yepyeni bir iletişim köprüsü kuruyor.

Türkiye’nin yayıncılık sektöründeki gelişim ve gücünün uluslararası platformda sergilenmesi adına büyük fırsat sağlayacak İstanbul TV Forum ve Fuarı; “TV Market”, “Yayıncılık Fuarı”, “Forum” ve “TV Ödülleri” olmak üzere dört ana başlıkta gerçekleştirilecek.

Sektöre yön veren liderlerin katılım sağladığı, büyüyen TV pazarının çeşitliliğinin yakından izlenmesine olanak tanıyan, global trendlere ve bölgesel gelişmelere erişim sağlayan fuarla, dizi sektöründe çok büyük bir yükseliş grafiği yakalayan Türkiye’nin bu anlamdaki potansiyelini iki katına çıkarması bekleniyor.

RATEM-Radyo Televizyon Yayıncıları Meslek Birliği ve Globus Fuar ve Kongre Yönetimi organizasyonu ile gerçekleşecek fuar saat 9:30 ile 18.00 saatleri arasında ziyarete açık olacak. Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek İstanbul TV Forum ve Fuarı’nda (iTVF), Türkiye’nin en kapsamlı televizyon ödüllerinin adayları da açıklanacak. Televizyon dünyasının gözü, fuar boyunca tarihi yarımadadaki görkemli Haliç Kongre Merkezi’nde olacak.

Bir Cevap Yazın