Starbucks’ın Kısa Süreliğine Satışa Sunduğu Unicorn Frappucino Büyük İlgi Görüyor

Dünyanın en büyük kahve dükkanı zinciri olan Starbucks, bugünlerde kısa bir süre için satışa sunduğu yeni içeceğiyle gündemde. “Unicorn Frappucino” adındaki bu renkli içecek, 19 Nisan’dan itibaren ABD, Kanada ve Meksika’daki belirli Starbucks dükkanlarında satışa sunuldu. Dışarıdan oldukça güzel görünen bu içecek, frappucino kreması ve mango şurubuyla, “pembe toz” adındaki özel bir gıda maddesi karıştırılarak hazırlanıyor ve üstüne de ekşi bir tada sahip gıda içerikli bir toz ekleniyor.

Görünen o ki, sadece birkaç gündür satışta olan bu özel içeceğe yoğun bir ilgi var. Hatta insanlar bu içeceği deneyebilmek için birbirleri yarışıyor desek yeridir. Tabii, bunun en büyük sebebi bu içeceğin sadece 5 gün boyunca satışa sunulacak olması, yani 23 Nisan’dan sonra Unicorn Frappucino’yu satın almak mümkün olmayacak.

Unicorn Frappucino çılgınlığı, tüm sosyal medyayı da etkisi altına almış gibi görünüyor. Birçok Youtuber, kısa bir süreliğine satışa sunulan bu içecekle ilgili video yayınlarken Twitter ve Instagram’da da Unicorn Frappucino’sunun resmini paylaşmış birçok insan görebilirsiniz. Biz de bu paylaşımlardan bazılarını aşağıda paylaşıyoruz.

Starbucks’ın bu hamlesi başarılı olmuşa benziyor. Kim bilir, belki de ilerleyen dönemde Starbucks’ın bu özel içeceği yeni ülkelerde satışa sunulur. Peki siz, Unicorn Frappucino’yu denemek ister miydiniz?

Bir Cevap Yazın