Yeditepe Üniversitesi’nde Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Sertifika Programı Sosyal Medya Kampüsü, 28 Mayıs’ta Başlıyor! Sosyal Medya Kampüsü, Yeditepe Üniversitesi işbirliğiyle ve yenibiris.com sponsorluğunda düzenlenen eğitim programı yoğun talep üzerine 6.Dönemini 28 Mayıs tarihinde açıyor.

Tüm Dersler Profesyonelleriyle Birlikte Bir Arada

#SosyalMedyaKampüsü güçlü eğitim kadrosuyla, sektör profesyonellerini bir araya toplamış durumda. Global marka ve ajans çalışanlarının, yöneticilerinin oluşturduğu eğitim kadrosuyla işlenen derslerde katılımcılar tüm sorularına cevap bulabiliyor.

Bütünleşik Pazarlama İletişimi, İçerik Pazarlama, Sosyal Medya Görsel İletişimi, E-mail Pazarlaması, Online İtibar Yönetimi, Hedefli reklamcılık ve optimizasyonları, Google Analytics, Google Adwords ve SEO ana ders başlıklarında işlenen derslerle katılımcılar uzmanlaşabiliyorlar.

Proje ve Workshoplarla Zenginleşen İçerik

#SosyalMedyaKampüsü ekibi rehberliğinde yönlendirilen katılımcılar, 6 hafta boyunca aldıkları eğitimi ekip çalışmasıyla Bitirme Projesi şeklinde sunarak, öğrendiklerini uygulamadan eğitimden ayrılmıyorlar. Belirli derslerde uygulanan workshoplarla da öğrenilen bilgiler soğumadan pekiştiriliyor.

Sürdürülebilir Eğitim Anlayışı: Katılımcılara bir sonraki dönem ÜCRETSİZ

Dijitalin her geçen gün yeni trendler ve gelişmelerle hayatlarımıza girmesiyle, verilen eğitimlerinde aynı hızla katılımcılarına sunulması oldukça önemli. Bu konuda ilk adımı atan #SosyalMedyaKampüsü, katılımcılarına sonraki dönemlerde vereceği Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama eğitimlerine ücretsiz katılım hakkı sağlıyor. Böylelikle sürdürülebilir bir eğitim programı sunarak katılımcıların gelişimlerini üst seviyelere taşımaları sağlanıyor.

Tarih: 28 Mayıs- 3 Temmuz
Yer: Beşiktaş Balmumcu – İstek Vakfı Atanur Oğuz Okulları
Saatler: 10:00-16:00

http://sosyalmedyakampusu.com/

Paylaş
Pazarlamasyon Pazarlama, Sosyal medya, Marka Yönetimi, Pazarlama İletişimi, Dijital Pazarlama ve İş Dünyası konularına odaklı bilgi kaynağı.

Bir Cevap Yazın