Ernst & Young ve Hürriyet Gazetesi tarafından bu yıl Türkiye’de sekizinci kez düzenlenen “Entrepreneur Of The Year – Yılın Girişimcisi” yarışmasının birincisi Çırağan Sarayı’nda düzenlenen gala gecesinde açıklandı.

yilin-girisimcisi-odulu-4358916_42_o“Yılın Girişimcisi” Bozlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Şükrü Bozluolçay ödülünü, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün’ün elinden aldı. Dr. Şükrü Bozluolçay, 6-9 Haziran 2013 tarihleri arasında Monte Carlo’da düzenlenecek “World Entrepreneur Of The Year – Dünya Yılın Girişimcisi” yarışmasında Türkiye’yi temsil edecek.

Ernst & Young Türkiye’nin, Hürriyet Gazetesi ile birlikte, Endeavor Türkiye ve CNN TÜRK’ün katkılarıyla düzenlediği organizasyonda, “Yılın Girişimcisi” Dr. Şükrü Bozluolçay, medya, akademi ve iş dünyasının önde gelen isimlerinden oluşan yarışma jürisi tarafından girişimcilik ruhu, stratejik bakış açısı, sosyal ve kültürel etki, finansal performans, saygınlık ve yenilikçi anlayış gibi kriterler doğrultusunda birinci seçildi.

Türkiye’yi Monte Carlo’da temsil edecek olan“Yılın Girişimcisi” Bozlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Şükrü Bozluolçay, “Türk insanının girişimcilik ruhunu bu güzel organizasyonla ödüllendiren Ernst & Young’a ve başarımızın arkasında bulunan tüm çalışanlarımıza çok teşekkür ediyorum. Tüm finalistleri de özverili çalışmalarından dolayı ayrıca kutluyorum” dedi.

Bir Cevap Yazın