Son dönemde Türkiye’deki operasyonlarına büyük önem veren ve yeni bir atılımla Türkiye pazarındaki yerini pekiştiren Air France-KLM Şirketler Grubu, Türkiye’deki iletişim faaliyetlerini A İletişim ile yürütme kararı aldı.

Air France-KLM Şirketler Grubu Türkiye Ülke Müdürü Nedime Konuksever, Türkiye pazarının her zaman her iki şirket için de büyümeye açık stratejik bir pazar olduğunu belirterek, şunları dile getirdi:

‘’Gerek Türkiye’den yurtdışına gidişlerde, gerekse yurtdışından Türkiye’ye gelişlerde, hem Air France hem de KLM Hollanda Kraliyet Havayolları’nın ve temsilcisi olduğumuz Delta Air Lines’ın geniş uçuş ağı ve ürün yelpazesi sayesinde bu pazarda müşteri memnuniyetine en üst düzeye çıkarmak üzere çalışıyoruz. Air France ve KLM Türkiye’de yerleşik en eski ve sektörünün öncüleri olan iki havayolu şirketidir.  Bu yıl Türkiye’de, Air France 80’inci, KLM de 84’üncü yılını kutluyor.’’

A İletişim Ajans Başkanı Nurşen Eren de, Air France ve KLM gibi havacılık sektörünün öncü ve köklü iki büyük şirketinin Türkiye’deki iletişim faaliyetlerini yürütmekten gurur duyduğunu ifade etti.

Bir Cevap Yazın