PwC, Booz & Company satın almasını bugün tamamladı. Booz & Company’nin PwC’ye katılımı konusunda tüm yasal onaylar alındı.

Bu birleşme ile birlikte Booz & Company adını “Strategy &” şeklinde değiştirdi. PwC adı ve markası ile kullanılacak olan bu yeni isim Booz & Company’nin PwC Ağı’na katacağı strateji danışmanlığındaki gücünü ve bu birleşme ile tüm müşteri ve paydaşlara sunulacak olan faydaları vurguluyor.

Mülkiyet değişimi nedeniyle kısa bir kanuni sürenin ardından Booz & Company artık “Booz” adının kullanımını hukuki olarak sürdüremeyecek.

Strategy& ekibini PwC network’üne kabul eden PwC Küresel Başkanı Dennis Nally şunları söyledi: “Bugün hem PwC hem de müşterilerimiz ve paydaşlarımız için çok önemli bir adım atıldı. İşletmeler, eşi benzeri görülmemiş ve yıkıcı tehditlerle karşı karşıya ve doğru stratejiyi bulmayı ve kullanabilmeyi günden güne daha da fazla istiyor.  PwC ve Strategy& olarak müşterilerimize ve paydaşlarımıza üstün değer katarak ve üst düzey yetenekleri çekerek, dünya çapındaki şirketlere küresel düzeyde kapasitelerini geliştirmelerine yardım ederek bu ihtiyaçlarını karşılıyoruz.” 

Paylaş
Pazarlamasyon Genel Yayın Yönetmeni. Dijital iletişim ve pazarlama alanlarında araştırmalar yürütmekle birlikte, web teknolojilerini de bir o kadar yakından takip ediyor.

Bir Cevap Yazın