Marketing-Meetup
 

Dijital ve geleneksel pazarlamaya ait faydalı alt konuların, alanında uzman konuşmacılar tarafından anlatıldığı, iş zekasına, analitiğe ve entellektüelliğe odaklanarak pazarlama ekosistemini geliştirmeyi amaçlayan tamamen ücretsiz bir konferans olan Marketing Meetup‘a sayılı günler kaldı.Br7iBS0n

Pazarlama alanı duayenlerinin, 30 Nisan 2016 Cumartesi günü Doğuş Üniversitesi Acıbadem Kampüsü’nde gerçekleştirilecek konferansta günümüz pazarlama dünyasının sorunlarına çözüm arayacağı, geleceğin yeni trend ve teknolojilerle pazarlama dünyasını nasıl etkileyeceğini anlatacağı dopdolu bir programla, pazarlamayla dolu bir güne hazır mısınız?

Marketing Meetup, pazarlamaya ait kuralların yeniden yazıldığı bu dönemde, oyunun içerisinde kalabilmek ve oyuna yön verebilmek için neler yapmamız gerektiğini anlatırken, aynı zamanda katılımcıların entellektüel derinliğini artırmayı ve katılımcıları yeni insanlarla tanıştırmayı hedefliyor.

30 Nisan 2016 tarihini telefonunuzun takvimine not alın ve pazarlama ile ilgili dünyanın kapılarını aralamak için bekleyin. Doğuş Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek Marketing Meetup ile ilgili detaylı bilgiler güncellendikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Kayıt yaptırmak ve adres bilgileri için:

Eventbrite - Marketing Meetup

İlk Siz Öğrenin!

Pazarlama dünyasına dair merak ettiğiniz ne varsa haftalık bültenimizde!

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

Paylaş
ODTÜ İşletme Bölümü mezunu olan Cemil Hayri Durgun, 2012 yılından bu yana Pazarlamasyon'da yazar hayatını sürdürmekte. Bunun yanı sıra 2013 yazından beri PTV direktörlüğü ve yönetim kurulu üyeliği sorumluluklarını yerine getirmektedir. Profesyonel yaşamına PepsiCo bünyesinde pazarlama ve yeni ürün süreçlerini yönetme gibi kritik bir görevde başlayan Cemil, şimdi ise kıdemli marka müdür yardımcısı olarak İçim kahvaltılık kategorisi ekibinde görev almaktadır.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here