Türkiye’nin pazarlama duayenleri, Marketing Meetup’ta buluşuyor. Pazarlamanın masaya yatırılacağı, günümüz pazarlama trendlerinin ve markaların bu dünyadaki varlıklarının konuşulacağı sıra dışı bir güne hazır mısınız?

Br7iBS0nPazarlama dünyası gelişen trendleri takip etmeye ve sürekli güncelliğini pekiştirmeye ihtiyaç duyar. Çağının gerisindeki hiçbir düşünce, kendine ilerleme fırsatı yaratamaz. Bu nedenle her zaman gelişen bir dünyanın gereği olarak pazarlama da kendini geliştirmeyi ve tabi ki yeniliklere ayak uydurmayı kendine düstur edinmiştir.

30 Nisan 2016’da yapılacak olan pazarlama konferansı Marketing Meetup’ta bu yeniliklere pazarlama dünyasından duayen isimlerin konuşmaları ile dahil olabileceksiniz. Marketing Meetup’ın tek günlük kompakt programında, Türkiye’deki pazarlama dünyasına yön veren ünlü isimler sizleri bekliyor.

Türk markalarının neden dünya çapına oynayamadığından dem vururken, sıranın size geldiğinde hazırlıksız yakalanmamanız için önceden düşünme fırsatı bulacaksınız. Kısacası pazarlama dünyasını takip etmekle kalmayıp seyirci koltuğundan dümene geçmenizi sağlayacak üstat isimlerle bir gün geçirebileceksiniz.

30 Nisan 2016 tarihini telefonunuzun takvimine not alın ve pazarlama ile ilgili dünyanın kapılarını aralamak için bekleyin. Doğuş Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek Marketing Meetup ile ilgili detaylı bilgiler güncellendikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Kayıt yaptırmak ve adres bilgileri için:

Eventbrite - Marketing Meetup

 

Paylaş
ODTÜ İşletme Bölümü mezunu olan Cemil Hayri Durgun, 2012 yılından bu yana Pazarlamasyon'da yazar hayatını sürdürmekte. Bunun yanı sıra 2013 yazından beri PTV direktörlüğü ve yönetim kurulu üyeliği sorumluluklarını yerine getirmektedir. Profesyonel yaşamına PepsiCo bünyesinde pazarlama ve yeni ürün süreçlerini yönetme gibi kritik bir görevde başlayan Cemil, şimdi ise kıdemli marka müdür yardımcısı olarak İçim kahvaltılık kategorisi ekibinde görev almaktadır.

Bir Cevap Yazın