Pazarlama nereye gidiyor? Günümüz pazarlama dünyası nasıl şekilleniyor? Her yerde bu soruların cevapları dönüyor. Her gördüğünüz de birbirinden farklılaşıyor değil mi? Peki neden her katıldığınız konferansta aynı konular dönüyor? Neden çoğul düşünceler, çoğul cevaplar konferanslarda yerini tekil sunumlara, şirket tanıtımlarına ve kalıplaşmış cümlelere bırakıyor?

Farklı cevaplar ve gerçek çoğul sesleri duymak isteyenler için Marketing Meetup‘a çok az kaldı. Yalnızca 1 hafta sonra, aralarında Türkiye pazarlama dünyasının duayenlerinden önemli kişilerin bulunacağı katılımcılara, pazarlamanın gurmelerinden nefis ve enfes sunumlarla dolu bir gün bizleri bekliyor.

Ajans profesyonellerinden, dijital dünyanın gurmelerine, kurumsal hayatın cilvesini yaşayanlardan, kendi işini kuranlara kadar pazarlama ile temasını hiç kaybetmeyenlere eşsiz ve kalitesinin yanı sıra ücretsiz bir deneyim sunacak Marketing Meetup için kayıtlar tükenmek üzere. Bu benzersiz fırsatı kaçırmamak ve hızla azalan koltuklardan bir tanesini kapmak için:

Eventbrite - Marketing Meetup

Paylaş
ODTÜ İşletme Bölümü mezunu olan Cemil Hayri Durgun, 2012 yılından bu yana Pazarlamasyon'da yazar hayatını sürdürmekte. Bunun yanı sıra 2013 yazından beri PTV direktörlüğü ve yönetim kurulu üyeliği sorumluluklarını yerine getirmektedir. Profesyonel yaşamına PepsiCo bünyesinde pazarlama ve yeni ürün süreçlerini yönetme gibi kritik bir görevde başlayan Cemil, şimdi ise kıdemli marka müdür yardımcısı olarak İçim kahvaltılık kategorisi ekibinde görev almaktadır.

Bir Cevap Yazın