Pazarlama Zirvesi 2014 3-4 Aralık Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek ve 12’si yurtdışından olmak üzere 13 konuşmacı 2 gün boyunca Pazarlama anlatacak, ayrıca paralel oturumlarda konuşacak konuşmacılar henüz kesinleşmedi. Bu yıl “Change The Game” konseptiyle düzenlenen etkinliği diğerlerinden farklı kılan ise işin gerçekten profesyonelleri ile birlikte bir etkinliğin düzenlenmesi diyebiliriz.

Bu zirvede özellikle Joeri Van den Bergh’ın sunumunu merakla beklemekteyim. Büyük bir danışmanlık şirketinin ortağı olan Bergh aynı zamanda “How Cool Brands Stay Hot” adlı kitabın yazarlarından biri. Bergh Slideshare pazarlaması konusunda beni etkileyen insanlardan birisi. Kendisi ve uzmanlık alanları ile ilgili ayrıntılı bilgiyi belki de bu sunum verebilir;

Y kuşağı üzerine yaptığı araştırmalarla tanınan Bergh’in araştırmasında Y kuşağının ülkelere göre mutlu olma sebepleri ve oranları yer alıyor.

Bergh 4 Aralık günü “Yankı Uyandır … Hikayeni Değiştir” başlığıyla zirvede konuşacak. Zirvede yer almak için http://www.pazarlamazirvesi.com adresini inceleyebilirsiniz. Ayrıca sponsoru olduğumuz bu zirveden ücretsiz davetiye kazanmak için Twitter üzerinden düzenleyeceğimiz kampanyaları da takip edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın