Gittiğiniz her konferansta aynı kişiler, aynı konuları mı anlatıyor? Onca para ödediğin ve büyük umutlarla katıldığın konferansta konuşmacılar sadece kendi şirketlerinin reklamını mı yapıyor? Hatta sırf her sene olduğu gibi, her konferansta dendiği gibi mobilin yılı yine bu sene mi?

Br7iBS0nDijital ve geleneksel pazarlamaya ait faydalı alt konuların, alanında uzman konuşmacılar tarafından anlatıldığı, iş zekasına, analitiğe ve entelektüelliğe odaklanarak pazarlama ekosistemini geliştirmeyi amaçlayan tamamen ücretsiz bir konferans olan Marketing Meetup‘a çok az kaldı.

Pazarlama profesyonellerinin deneyimlerini aktardığı, pazarlama ekosistemini geliştirmeyi düstur edinmiş bir konferans olan Marketing Meetup 30 Nisan tarihinde kapılarını Doğuş Üniversitesi Acıbadem Kampüsü’nde pazarlama dünyasına açıyor.

Ajans profesyonellerinden, dijital dünyanın gurmelerine, kurumsal hayatın cilvesini yaşayanlardan, kendi işini kuranlara kadar pazarlama ile temasını hiç kaybetmeyenlere eşsiz ve kalitesinin yanı sıra ücretsiz bir deneyim sunacak Marketing Meetup için kayıtlar tükenmek üzere. Bu benzersiz fırsatı kaçırmamak ve hızla azalan koltuklardan bir tanesini kapmak için:

Eventbrite - Marketing Meetup

Paylaş
ODTÜ İşletme Bölümü mezunu olan Cemil Hayri Durgun, 2012 yılından bu yana Pazarlamasyon'da yazar hayatını sürdürmekte. Bunun yanı sıra 2013 yazından beri PTV direktörlüğü ve yönetim kurulu üyeliği sorumluluklarını yerine getirmektedir. Profesyonel yaşamına PepsiCo bünyesinde pazarlama ve yeni ürün süreçlerini yönetme gibi kritik bir görevde başlayan Cemil, şimdi ise kıdemli marka müdür yardımcısı olarak İçim kahvaltılık kategorisi ekibinde görev almaktadır.

Bir Cevap Yazın