Pazarlamaya ait faydalı alt konuların, alanında uzman konuşmacılar tarafından anlatıldığı, iş zekasına, analitiğe ve entelektüelliğe odaklanarak pazarlama ekosistemini geliştirmeyi amaçlayan konferans serisi Marketing Meetup, 26 Ekim’de değişimin nabzını tutmak için tekrar sahneye çıkıyor.

2016’nın Nisan ayında ilki gerçekleştirilen Marketing Meetup, bu sefer günümüzde önünü alamadığımız “Değişim” konusunu masaya yatıracak. Pazarlama dinamiklerinin günden güne değiştiği ve geliştiğini gözlemlemenin yanı sıra, günümüzün inanılmaz hızına nasıl ayak uyduracağımıza, kendimizi nasıl yeni ve diri tutacağımıza ışık tutulacak Marketing Meetup Change, pazarlama dünyasına bir kez daha yol gösterecek.

Pazarlama dünyasının profesyonel isimlerinin değişimle ilgili tecrübelerini aktaracağı, sektörün hangi ufka yelken açtığını ve bu dalgalı denizde geminizi limana sağ salim ulaştırmak için neler yapılması gerektiğinin konuşulacağı Marketing Meetup Change için erken kayıt için de sayılı günler kaldı. %25’lik indirim fırsatını yakalamak için son gün 30 Eylül!

Siz de değişim rüzgarını arkanıza almak ve sektör profesyonelleri ile keyifli ve dopdolu bir gün geçirmek için hemen kaydınızı yaptırın!

Bu arada Platin Sponsorumuz TEB’e, Altın Sponsorlarımız Migros, Siemens ve Fujitsu’ya teşekkür ederiz.

ekran-resmi-2016-09-24-22-59-56

Detayları İncele

conference – Online Event Management with the ticketing solution from XING Events

Detayları İncele

Paylaş
ODTÜ İşletme Bölümü mezunu olan Cemil Hayri Durgun, 2012 yılından bu yana Pazarlamasyon'da yazar hayatını sürdürmekte. Bunun yanı sıra 2013 yazından beri PTV direktörlüğü ve yönetim kurulu üyeliği sorumluluklarını yerine getirmektedir. Profesyonel yaşamına PepsiCo bünyesinde pazarlama ve yeni ürün süreçlerini yönetme gibi kritik bir görevde başlayan Cemil, şimdi ise kıdemli marka müdür yardımcısı olarak İçim kahvaltılık kategorisi ekibinde görev almaktadır.

Bir Cevap Yazın