Liberty Sigorta, Twitter hesabı üzerinden gerçekleştireceği Anında Soru-Cevap Uygulaması “Liberty’e Sorun” ile son dönemde basında da sıkça yer bulan Kasko Genel Şartlarındaki Değişiklikler ve 1 Nisan sonrası uygulamaya geçecek Kasko çeşitleri ile ilgili akıllara gelen sorulara cevap verecek.

Dünyada sigorta hizmetini insanların daha güvenli ve emniyetli yaşaması, önceden alınacak önlemlerle kaybın azaltılması felsefesiyle yürüten ve kendine ayrıcalıklı bir yer edinen Liberty Sigorta, sosyal medya kullanıcılarını sigorta konuları hakkında bilgilendirmeyi hedefliyor. Firma, bu doğrultuda, ilk olarak 1 Nisan’dan itibaren değişecek kasko sistemini sosyal medyaya taşıyor.

Yeni sisteme göre kaç farklı kasko çeşidi olacak? Değişiklikler, primlere nasıl ve ne şekilde yansıyacak? Yeni kasko uygulamasında hasar ödemesinde ne gibi değişiklikler olacak? Hasara bağlı onarımlar nerede yapılacak? Araç tam ziya olursa değer tespiti nasıl yapılacak? vb. konulara değinilecek olan bu canlı oturum 5 Nisan 2013 tarihinde 14:00 – 16:00 saatleri arasında Liberty Sigorta’nın resmi Twitter hesabından gerçekleştirilecek. Tüketicilerin değişen kasko sistemi ile ilgili merak ettiği tüm konular Liberty Sigorta Genel Müdürü Ragıp Yergin, Liberty Sigorta Teknik’ten (Underwriting) Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ayşegül Arışan ve Liberty Sigorta Hasar’dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Zafer Şenler tarafından cevaplandırılacak.

Tüketiciler, 5 Nisan saat 14.00–16.00 arasında, Liberty Sigorta Twitter hesabına girerek (twitter.com/liberty_sigorta), #Liberty’eSorun hashtag’ini kullanarak sorularını Liberty Sigorta yöneticilerine yöneltebilecek ve yanıtlanan soruları anında görebilecek. Uygulama, bu yönüyle sigorta sektöründe bir ilk niteliği de taşıyor.

Liberty Sigorta, ilerleyen dönemde farklı konular ile Twitter kullanıcılarını bilgilendirmeye devam etmeyi planlıyor.

Bir Cevap Yazın