İstanbul Üniversitesi Teknoloji Transfer Merkezi ve İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü desteğiyle kurulan Mühendislik Fakültesi Girişimcilik Kulübü’nün düzenlediği “Liderlik Yolu’14” etkinliği 18–19 Mart tarihlerinde, İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi/Avcılarda gerçekleşecek.

Anima Okul Ana Sponsorluğunda; Alem Fm , Pazarlamasyon.com , Kariyer.net , Sosyalmedya.com , Girişimcilerkulübü.com Medya Sponsorluğu’nda ve Uno  , Ülker , Redbull ,Reis Gıda , Nescafe ve Arzum gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla işbirliği içinde gerçekleştirilecek etkinliğin detayları ise şu şekilde:

Girişimciliğe İlk Adım Başarı ve Başarısızlık, Motivasyon ve Risk Yönetimi, Hibe ve Krediler başlıklarıyla 18 Mart Salı günü ilk üç oturumuyla gerçekleştirilecek etkinliğin, ikinci gün başlıkları ise,

Arge ve İnovasyon, Markalaşma ‘Bireysellik – Kurumsallık’, Büyüme ve Franchising şeklinde birbirinden değerli isimlerle gerçekleşecek.

Konuşmacı ve saat bilgileri, aşağıda belirtildiği şekilde gerçekleşecektir.

Liderlik Yolu'14 Etkinlik Programı

Ayrıca Organizasyon sertifikalı olup, her iki günün tüm oturumlarına katılanlar, katılım belgesi alma  hakkını elde edeceklerdir.

Etkinliğe katılmak isteyen katılımcılar için bilet satışları ise https://www.biletino.com/event/eventdetail/337/lderlk-yolu14 adresinden sağlanmaktadır.

Paylaş
Pazarlamasyon Genel Yayın Yönetmeni. Dijital iletişim ve pazarlama alanlarında araştırmalar yürütmekle birlikte, web teknolojilerini de bir o kadar yakından takip ediyor.

Bir Cevap Yazın