H&M’in Yeni Markası Arket Londra’da Görücüye Çıktı

H&M yeni markası Arket’i Mart ayında duyurmuştu. O günden beri merakla beklenen yeni marka Arket’in flagship mağazası Londra’nın ünlü alışveriş caddelerinden Regent Street’te açıldı.

Sadece Londra Regent Street ile kalmayıp arket.com adlı websitesi ile şimdilik 18 Avrupa ülkesinde hizmet vermeye başladı bile.

H&M’in websitesinden yapılan kısa açıklamada yeni markanın çalışmalarının 2 yıldır sıkı bir biçimde devam ettiği belirtiliyor. Hızlı moda markalarının devlerinden birisi olan H&M’in yeni markası Arket, onun aksine daha minimal, pastel ve zamansız parçaların yer aldığı Sonbahar/Kış koleksiyonu ile pazara hızlı bir giriş yaptı.

Açılışa özel olarak önceden websitesi mail listesine kaydolan müşteriler için resmi mağaza açılışı öncesi koleksiyonu görme ve indirimli bir fiyattan satın alma imkanı veren Arket, kendi sadık kitlesini şimdiden sağlam adımlarla oluşturmaya başlamış gibi görünüyor.

İsveççe’de ‘kağıt tabaka’ anlamına gelen Arket, İskandinav esintili bir Sonbahar/Kış koleksiyonuna sahip. Kreatif direktörü Ulrika Bernhardtz’ın ” Kalite bir ürünün nasıl göründüğüyle ilgili olduğu kadar nasıl üretildikleriyle ilgili”  dediği yeni marka, kadın, erkek, çocuk ve ev kategorilerinde temel parçaların sunulduğu bir koleksiyonla, kaliteli basic ve uzun süre severek kullanılabilen ürünlerin markası haline gelmeyi hedefliyor.

Arket Londra’da açılan ilk mağazası kendi koleksiyonundan ziyade diğer markalar, H&M ve Cos’un en iyi parçalarının da sergilendiği bir lokasyon olacak. Yanında İskandinav yemeklerin yapıldığı bir cafesi de bulunan Arket, sağlıklı beslenme ve yaşam mottosunu vurgulayacak.

Çiçeği burnunda marka Arket’in ülkeye ne zaman geleceği konusunda henüz bir bilgi yok ancak şimdilik en olası seçenek online mağazalar arasında Türkiye’nin de yer alması olabilir.

Peki siz Arket hakkında neler düşünüyorsunuz?

En Değerli Gelişmeleri Size İletmek İstiyoruz

Mail listemize abone olun!

Son bir adım kaldı. E-postanızı kontrol edin. (Gmail kullanıcısıysanız "promotoions" kısmına bakabilirsiniz.

Ops! Bir hata aldık, tekrar deneyebilir misiniz?

Pazarlamasyon Pazarlama, Sosyal medya, Marka Yönetimi, Pazarlama İletişimi, Dijital Pazarlama ve İş Dünyası konularına odaklı bilgi kaynağı.

Bir Cevap Yazın

Haftanın Gündemi #56

Pazarlama, marka ve reklam dünyasında, ulusal ve global çapta yankı bulan tüm gelişmeleri yorumladığımız Haftanın Gündemi’nde bu hafta 8 – 14 Temmuz arasını konuşuyoruz.

Haftanın Gündemi’nin ses kaydına iTunes Podcast üzerinden buraya tıklayarak ulaşabilirburadan indirebilir ya da aşağıdan dinleyebilirsiniz.

 

Soru, görüş ve önerilerinizi #haftaningundemi hastagiyle bize iletebilir, bilgi@pazarlamasyon.com’a mail gönderebilirsiniz.

Keyifli seyirler.

Bu haftanın konuları:

En Değerli Gelişmeleri Size İletmek İstiyoruz

Mail listemize abone olun!

Son bir adım kaldı. E-postanızı kontrol edin. (Gmail kullanıcısıysanız "promotoions" kısmına bakabilirsiniz.

Ops! Bir hata aldık, tekrar deneyebilir misiniz?

Growth Istanbul 2: düğün.com CEO’su Emek Kırbıyık ile “Pazar Yeri ve Büyüme”

İkincisi düzenlenen Growth Meetup İstanbul’un konuğu düğün.com CEO’su Emek Kırbıyık. Düğün dikeyinde her geçen gün hızla büyüyen pazar yerinin hikayesinin ve pazar yerinde büyüme imkanlarının konuşulacağı etkinlik 18 Temmuz Çarşamba akşamı Karaköy’de! 

Büyüme stratejilerinin uygulanması en zor alanlardan biri de pazar yerleri. Türkiye’nin en ilgi çekici girişimlerinden biri dugun.com’un kurucusu Emek Kırbıyık büyüme hikayelerini paylaşmak için Growth Meetup Istanbul’da!  

Olabilecek en yerel alanlardan biri olan düğün sektöründe var olmak ve büyümek için ne gibi zorluklarla karşılaşıldı? Hemen her aşaması “geleneksel” olan düğün süreçleri nasıl dijitale aktarıldı? Tamamen yerel bir örnekten yurt dışına çıkacak proje nasıl geliştirildi?  

Tüm bunların konuşulacağı ve tartışılacağı etkinliğe katılım ücretsiz. Tek yapılması gereken etkinlik sayfasından kayıt olmak.  

Her ay alanında yetkin bir konuşmacının katılacağı etkinliğin programı şöyle:   

19.00 – 19.30: Tanışma   

19.30 – 19.50: Konuk Sunumu  

19.50 – 20.00: Çay-Kahve 

20.00 – 20.30: Bir vaka hakkında sohbet  

Kim düzenliyor?  

Etkinlik Online Matbaa bidolubaski.com ve Personel Yönetim Yazılımı Kolay İK tarafından destekleniyor ve düzenleniyor.  

Nerede düzenleniyor?  

Etkinlik mekanı:  bi’dolu TERAS 

Kemankeş Mah. Akçe Sok No:6 D:1-2-3 Karaköy / Beyoğlu  

Nasıl kayıt olunur: Etkinliğin sınırlı kontejanı bulunuyor, kayıtlarınızı  buradan yapabilirsiniz. 

Sosyal medya linkleri:    

Twitter: https://twitter.com/growthistanbul 

Facebook: https://www.facebook.com/growthistanbul/ 

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/growthistanbul/ 

Instagram: https://www.instagram.com/istanbulmeetups/

 

En Değerli Gelişmeleri Size İletmek İstiyoruz

Mail listemize abone olun!

Son bir adım kaldı. E-postanızı kontrol edin. (Gmail kullanıcısıysanız "promotoions" kısmına bakabilirsiniz.

Ops! Bir hata aldık, tekrar deneyebilir misiniz?

GELİŞMELERİ
KAÇIRMAYIN!
Haftalık bültenimize
ücretsiz kaydolun!
BİZE KATIL
close-link
GELİŞMELERİ KAÇIRMAYIN
Haftalık bültenimize ücretsiz kaydolun, sizi gelişmelerden haberdar edelim.
BİZE KATIL
close-link