Pazarlama profesyonelleri ve internet girişimcileri growth hacking kavramını her geçen gün daha sık duymaya başladı. Konu popülerliğini ve önemini korurken uygulamaya geçmek isteyenleri zorlu bir süreç bekliyor. Bu zorlu süreci daha kolay bir şekilde atlatmak isteyenler için güzel bir haberimiz var. Growth Hacking İstanbul 1 günlük eğitim kampı sizi bekliyor!

Lean Marketing ve Userspots‘un birlikte düzenlediği Growth Hacking İstanbul’un ilk etkinliği 2 Kasım Çarşamba günü gerçekleşiyor. Growth hacking üzerine çalışma yapmak isteyenlerin teorik bilgileri pratiğe dökerken yaşadıkları zorlukları ortadan kaldırmalarını hedefleyen eğitim kampında üç konu ele alınacak. Lean Marketing kurucusu Muhammed Tüfekyapan girişimlerin büyüme sürecine girebilmesi için neler yapması gerektiğini, Userspots kurucusu Mustafa Dalcı kullanıcı deneyiminin büyüme sürecine olan etkisini ve kullanıcı deneyimi tasarımından büyüme sürecinde nasıl faydalanabileceğini, büyüme ve dönüşüm uzmanı Enes Karaboğa ise dönüşüm oranı optimizasyonu çalışmalarının temellerini katılımcılarla paylaşacak. Eğitim sunumunun ardından katılımcılar hem diğer katılımcılarla hem de konuşmacılarla yapacakları görüşmelerle soru işaretlerini giderme fırsatını yakalamış olacaklar. Ayrıca etkinlik gününde katılımcıları çeşitli sürprizlerin beklediğini de paylaşalım.

Eğer siz de işiniz de büyüme sürecini oturtmak ve optimize etmek istiyorsanız bu etkinliğe katılarak growth hacking hakkında soru işaretlerinizi giderebilirsiniz. Ücretsiz gerçekleşecek bir günlük eğitim kampı hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Paylaş
Pazarlamasyon Pazarlama, Sosyal medya, Marka Yönetimi, Pazarlama İletişimi, Dijital Pazarlama ve İş Dünyası konularına odaklı bilgi kaynağı.

Bir Cevap Yazın