Shangri-la Bosphorus’da düzenlenen geceye Doğan Tv Holding Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ, Doğan Holding Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Ali Yalçındağ, Fortune Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Ali Ağaoğlu, Türk Havayolları Genel Müdürü Temel Kotil, İstanbul Bilgi Üniversitesi Öğretim Görevlisş Asaf Savaş Akat, Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv, iş ve ekonomi dünyasından bir çok isim katıldı.Türkiye ve dünyadaki ekonomik gelişmelerin değerlendirildiği panel sonrasında Türkiye’nin en başarılı 500 şirketine 6 ana kategoride 8 ödül verildi.

Adsız1111

 Galada “Sırasını En Fazla Yükselten Şirketler” kategorisinde Dumankaya İnşaat San. ve Tic. A.Ş., “Karını En Çok Artıran Şirketler” kategorisinde İhlas Holding A.Ş., “En Çok Kar Açıklayan Şirketler” kategorisinde Türk Telekomünikasyon A.Ş., “Satışlarını En Çok Artıran Şirketler” kategorisinde İÇDAŞ Elektrik Enerjisi Üretim ve Yatırım A.Ş. ödüle layık görüldü.

 Öte yandan “En Çok İhracat Yapan Şirket” ise THY oldu.

 “Net Satışı En Yüksek Şirketler” kategorisinde ise 3 şirkete ödül verildi. Bu kategoride birinciliği TÜPRAŞ Türkiye Petrol Rafinerileri A.Ş. alırken, OMV Petrol Ofisi A.Ş ikinci, Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. üçüncü oldu.

 Gecenin ana sponsoru olan Turkcell’in özel ödülü ise Selçuk Ecza Deposu’nun oldu.

Paylaş
Pazarlamasyon Genel Yayın Yönetmeni. Dijital iletişim ve pazarlama alanlarında araştırmalar yürütmekle birlikte, web teknolojilerini de bir o kadar yakından takip ediyor.

Bir Cevap Yazın