Geçtiğimiz günlerde sizlere Starbucks’ın sadece 5 günlüğüne satışa sunduğu yeni içeceği Unicorn Frappucino’dan ve müşterilerin bu içeceğe büyük bir ilgi gösterdiğinden bahsetmiştik. Unicorn Frappucino’nun resmi olarak satışı 23 Nisan’da bitti.

Ancak Starbucks’ların ellerinde bulunan Unicorn Frappucino malzemelerini bir şekilde bitirmeleri gerekiyordu. Bu yüzden baristalar, müşterilere yeni ve resmi olmayan bir içecek sundular: Dragon Frappucino. Tabii, Starbucks’tan bu içeceği alan birçok kişi beklenildiği üzere resmini Instagram başta olmak üzere çeşitli sosyal medya kanallarında paylaştı.

Birçok Instagram paylaşımında bu içeceğin aslında vanilya çekirdeği ve böğürtlen girdabıyla karıştırılmış yeşil çaylı frappucino olduğu belirtilmiş. Bu paylaşımlardan birinde ise içecekte yeşil çay ile kurutulmuş yaban mersininin karıştırıldığı ve içecekteki mor rengi, kurutulmuş yaban mersininin sağladığı ifade edilmiş. Ayrıca bazı Instragram kullanıcıları, Dragon Frappucino’nun tadının Unicorn Frappucino’dan daha iyi olduğunu belirtmiş.

Bunların yanı sıra en azından bir Starbucks şubesinin, bu içeceği resmi hale getirmeye ve sadece kendi şubesine özel yapmaya çalıştığı biliniyor; ancak bu konuda henüz bir gelişme yok.

Bir Cevap Yazın