dijital ajans

Webmaster Tools yani yeni adıyla Search Console paneli hakkında SEO ya da web tasarım ile ilgilenen herkesin hemen hemen biraz bilgisi vardır. Peki ya bu paneldeki araçları kullanmayı ne kadar iyi biliyorsunuz?

Türkiye’nin en iyi SEO Ajanslarından birisi olan Webtures’te SEO Uzmanı olarak çalışan Atalay Sıdar tarafından hazırlanan Search Console rehberi bu anlamda size yol haritası olacak niteliktedir. Google ve web masterlar arasındaki iletişimin sağlandığı en büyük platform olan Webmaster Tools rehberi tüm internet kullanıcılarının web sitelerinde yaşadıkları problemleri çözmek adına uzun süren çabalar sonucunda hazırlanmıştır. Bu kitap, Web dünyasını meydana getiren temel dilleri ve teknikleri profesyonel düzeyde anlatan benzersiz bir kaynaktır.

Karmaşık anlatımlarla vakit kaybetmeden, herkesin anlayabileceği, keyifli bir yazım diliyle ihtiyacınız olan tüm programları bir arada bulabileceğiniz bir rehber sayesinde web dünyasını yeniden keşfedeceksiniz.

Milenyum çağı ile birlikte hayatımıza yerleşen web dünyasını daha yakından tanımak ve iyi bir web master olmak isteyen herkesin okuması gereken bu kitapta teknoloji dünyasının en karanlık kavramlarından birisi olan web âleminin tüm inceliklerini okuyucularına yansıtmaktadır. Kitap içerisinde; tarama hatalarının ne anlama geldiğini ve bu hatalardan nasıl kurtulabileceğinizi, web siteniz ile ilgili manuel spam olup olmadığını ve tüm güvenlik zafiyetlerinin kontrolünü, hızlı indeks ve Google gibi getir özelliğinin detaylarını ve daha birçok aracın nasıl kullanıldığını detayları ile öğrenebileceksiniz.

İndirmek için: http://www.webtures.com.tr/webmaster-tools-kitabi/

Bir Cevap Yazın