Arama motoru optimizasyonu günümüz dünyasında pazarlamacıların mutlaka bilgi sahibi olması gereken bir alan. Bu alanda kazanılacak bilgiler de bir pazarlamacının kendi topluluğu içerisinde ön plana çıkmasını kolaylaştıracaktır. Ancak çoğu zaman pazarlamacılar SEO’ya tam olarak nereden başlayacaklarını ve süreci nasıl yürüteceklerini bilemiyorlar. “Sorularla SEO” ve “Uzmanından SEO” kitapları tam da bu noktada pazarlamacıların karşısına çıkıyor ve optimizasyon çalışmalarını genel bir çerçevede inceleyerek, en çok yaşanan sorunları ve bunların yanıtlarını bizlere anlatıyor.

Kaan Gülten tarafından yazılan kitaplar kolay anlatımı ile tüm pazarlamacıların rahatlıkla anlayabileceği türde olan kitaplar. Pazarlamasyon olarak biz de bu iki değerli kitabı okuyucularımıza armağan etmek istiyoruz.

Aşağıda yer alan form yoluyla ilk başvuru yapacak 100 kişi adreslerine gönderilecek kitaplardan yararlanma fırsatı bulacak. İlk 100 kişi arasına giremezseniz de üzülmeyin, buradan bu iki kitabı 29 lira gibi uygun bir ücrete satın alabilirsiniz.

Keyifli okumalar :)

Bir Cevap Yazın