Dünyanın en çok bilinen markası Coca-Cola, ferahlatıcı bir içecek olmakla beraber, yaptığı marka işbirlikleri ile de sürekli adından söz ettirmeyi başarıyor. Son olarak Kanadalı ünlü aksesuar markası Herschel Supply Co ile beraber ürettikleri çanta bu yazın favori aksesuarlarından olacak gibi görünüyor.

Geçmişten bu yana Coca Cola olan otomatlarda yazan “Ice Cold Sold Here.”  Yazısından ilham alınarak üretilen yaz aksesuarları koleksiyonunda ikonik Coca Cola logosu ile beraber “Ice Cold Sold Here.” ibaresi yer alan şapkalar, el çantası, sırt çantası, saç bandı gibi parçalar yer alıyor.

F16-CocaCola-07_web

Tüm zamanların en favori serinletici içeceği Coca Cola’nın Herschel Supply Co ile yaptığı bu marka işbirliği sıcak yaz günlerinde Coca Cola ile serinlenen o özel anlardan ilham almış.

Bu çantaları özel kılan sadece üzerinde yer alan Coca Cola ibaresi değil elbette. Çantaların iç kısmında hafta sonu piknikleri, kumsal gezileri ya da festivaller için yanınıza almak istediğiniz Coca Cola’nızı soğutan bir materyal bulunuyor.

F16-CocaCola-05_web

 

Geri dönüştürülmüş pet şişeler ve dayanıklı bir kumaştan üretilen çantalar yaklaşık 13 şişe Coca Cola’yı yanınıza almanızı ve soğuk tutmanızı sağlaması ile beraber 2016 yazına vintage bir hava katıyor.

Yanınıza aldığınız her türlü içeceği soğuk tutmanızı sağlayacak bu çanta hem tarz hem de sunduğu fayda itibariyle oldukça kullanışlı görünüyor.

Herschel Supply for Coca-Cola® , the Summer 2016 Ice Cold Pack çantaları tüm dünyaya kargo seçeneği ile bu yaz istediğiniz zaman sizin olabilir.

Paylaş
2014'te Uluslararası İlişkiler lisansını birincilikle bitiren Burcu, global tecrübesine katkılarını 4 aylık ABD macerası ile perçinlemiştir Yazmayı düşünmeyi sorgulamayı ve üretmeyi hayatında tepelere koyar. Şimdilerde İstanbul Üniversitesi'nde Pazarlama tezli yüksek lisans programında öğrenimini sürdüren Burcu'nun ilgi alanları arasında girişimcilik, seyahat, markalar ve en büyük tutkusu olan California var!

Bir Cevap Yazın