Bilgi paylaştıkça çoğalır mottosundan hareketle Türkiye’nin iş yönetimi alanında en doyurucu kaynaklarından biri olan BrandMap Ağustos ayı boyunca katılımların ücretsiz olduğu bir seminer serisine başlıyor.

‘Açık Seminerler’ isimli bu seminer serisi dikkatimizi havanın gereksiz sıcağı ve neminden uzaklaştırarak sosyal medya, markalar itibar yönetimi, fiyatlandırma stratejileri ve zaman yönetimi, futbol ve hatta ara sıra gülümsememizi hatırlamamız gibi birçok farklı konuya kaydıracak.

‘Yaz Ortasında Herkese Açık Ortaya Karışık Seminerler’ 6-13-20-27 Ağustos Cumartesi günleri saat 11.00 ve 14.00 ‘da olmak üzere bir günde iki farklı seminer başlığı ile dinleyicilerinin karşısında olacak.

Tam program bilgisi aşağıdaki görselde yer alıyor:

açık seminer

Seminer serisinde ilk olarak 13 Ağustos saat 11.00’de Bülent Fidan’dan ‘Sosyal Medya ve Markalar’ başlıklı sunumu dinlenilecek.14.00’da ise Nuran Aksu ‘Kaç Paralık İtibarımız Var?’ başlıklı konuşmasını gerçekleştirecek.

İstanbul Beyoğlu’nda yer alan Tatavla Sahne’de gerçekleştirilecek ‘Açık Seminerler’ de yer ayırtılma gibi bir olay yok elbette. Gelenler kendilerine bir sandalye buluyor ve oturuyor. Bu nedenle erkenden gitmekte fayda var.

‘Açık Seminerler’ hem bilgiyi paylaşma hem de iletişimi kolaylaştırma açısından oldukça ince düşünülmüş, güzel bir fikir. Umarım bu tip seminerler arttıkça artar ve bizler de paylaşarak öğrenmeyi alışkanlık haline getiririz.

 

 

Paylaş
2014'te Uluslararası İlişkiler lisansını birincilikle bitiren Burcu, global tecrübesine katkılarını 4 aylık ABD macerası ile perçinlemiştir Yazmayı düşünmeyi sorgulamayı ve üretmeyi hayatında tepelere koyar. Şimdilerde İstanbul Üniversitesi'nde Pazarlama tezli yüksek lisans programında öğrenimini sürdüren Burcu'nun ilgi alanları arasında girişimcilik, seyahat, markalar ve en büyük tutkusu olan California var!

Bir Cevap Yazın