1. yılını dolduran İşletme ve Ekonomi Kulübü, Boğaziçi Marka Zirvesi’ni düzenliyor.

Üniversite kampüslerinden, ulusal alanda marka ve pazarlama alanında tanınacak öğrencileri desteklemeyi ve bu sektörün önde gelen isimleriyle bir araya getirmeyi amaçlayan Boğaziçi Marka Zirvesi 9-10 Nisan Tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi’nde Albert Long Hall’da düzenlenecek.

Arçelik ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek etkinliğin diğer sponsorları arasında P&G, Colgate Palmolive, Nutricia, KPMG ve Reckitt Benckiser gibi markalar bulunuyor.

Açılış konuşmasını Ali Sabancı’nın yapacağı etkinlikte sponsor markalardan üst düzey yöneticilerin katılımıyla gerçekleştirilecek marka oturumlarının yanı sıra marka ve pazarlama sektörünün önde gelen isimlerin katıldığı paneller, Güven Borça ve Yüce Zerey gibi isimlerin sunumları ve Dreamstalk gibi oluşumların interaktif oturumları zirveye renk katıyor. Sarp Apak ve Gupse Özay’ın katılımıyla gerçekleştirilecek bir söyleşi ise Boğaziçi Marka Zirvesi’ne heyecan katan oturumlar arasında.

Boğaziçi Marka Zirvesi ile ilgili ayrıntılı bilgi için resmi internet sitesi www.buik.net veya http://bogazicimarkazirvesi.buik.net ‘i ziyaret edebilirsiniz.

 

1 YORUM

  1. Acaba, sponsor olan markalar ve katılan önemli şahıslar diğer şehirlerdeki üniversitelerde düzenlenen veya düzenlenecek olan bu tarz organizasyonlara da bu ilgiyi gösterirler mi bence HAYIR ! Olmuş olsa bile istisnadir yani çünkü onlar için türkiyede sadece 3-4 üniversite ve oradaki öğrenciler var bunlar da Boğaziçi, İTÜ, ODTÜ gibi üniversiteler.

Bir Cevap Yazın