Bavul Markası Away Paris Moda Haftasına Özel Pop-Up Otel Tasarladı!

Tüketiciye değer önerinizi en doğru nasıl anlatırsınız? Onun temas ettiği tüm noktalarda unutulmaz deneyimler yaşatarak!

Sadeliğe ve tüketici ile direkt buluşma noktası yaratmaya inanan New York orijinli bavul markası Away, seyahat deneyimini sadece ‘bavulları’ ile iyileştirmekten birkaç adım daha öteye geçmeye karar vermiş ve 2018 Paris Moda Haftası ziyaretçileri için pop-up bir otel açmaya karar vermiş.

Seyahatin, alıp başını gitmenin iyileştirici ruhunu, müstakbel 2018 Paris Moda Haftası konuklarına 360 derece daha iyi bir seyahat deneyimi sunarak yaşatmaya karar veren marka, “Chez Away” ismini verecekleri bu özel otel için Amastan Oteli’ni moda haftası süresince devralarak özel hizmetlerde donatacak.  Firma bu hamlesiyle hem sadık müşteri kitlesini perçinleyecek hem de yaşattığı bu unutulmaz deneyimle yeni müşterilerine de hoş geldin demeyi planlıyor.

Moda Haftası ruhuna uygun olarak Chez Away’de manikür, piercing ve dövme artistleri yer alacak. Odalarda sunulan güzellik ürünlerinin sponsorları ise  Glossier, Diptyque ve Dr. Jart olacak. Misafirlerin wellness ve fitness organizasyonları Nike ve meditasyon merkezi MNDFL’e emanet olacak.

27 Şubat- 6 Mart 2018 tarihleri arası gerçekleştirilecek Paris Moda Haftası’nın Chez Away’de kalacak şanslı misafirlerini oldukça güzel bir deneyim bekliyor. Sadece eşyalarımızı bir yerden diğerine taşımak için kullandığımız basit bir araç olmaktan çıkarak bir ‘lifestyle ürün’ olmayı başaran ve  kuruluş değeri olan seyahatin ruhunu tam anlamıyla yansıtmayı hedefleyen Away’in bu fikri, kalıpların dışına çıktığımızda ürünümüz bir valiz bile olsa ne kadar yaratıcı kampanyalar yaratarak tüketicinin kalbini çalacağımızı göstermesi açısından oldukça ilham verici.

 

 

En Değerli Gelişmeleri Size İletmek İstiyoruz

Mail listemize abone olun!

Son bir adım kaldı. E-postanızı kontrol edin. (Gmail kullanıcısıysanız "promotoions" kısmına bakabilirsiniz.

Ops! Bir hata aldık, tekrar deneyebilir misiniz?

Pazarlamasyon Pazarlama, Sosyal medya, Marka Yönetimi, Pazarlama İletişimi, Dijital Pazarlama ve İş Dünyası konularına odaklı bilgi kaynağı.

Bir Cevap Yazın

Louvre Müzesi, Fransa’nın Dünya Kupası Zaferini Mona Lisa Aracılığıyla Kutladı

Fransa’nın FIFA 2018 Dünya Kupası’nı almasının ardından markalar değişik kutlama içerikleri ve reklamları paylaşıyorlar.

Fransa’nın başkenti Paris’in Eifel kulesi’nden sonra belki en önemli simgelerinden birisi olan ve içerisinde pek çok önemli sanat eserini barındıran Louvre Müzesi de Fransa’nın galibiyetini kutlamak için değişik bir çalışma yaptı.

Müzenin içerisindeki en önemli eserlerden birisi kuşkusuz Leonardo Da Vinci’nin ünlü tablosu Mona Lisa. Louvre Müzesi bu ünlü eser Mona Lisa aracılığıyla Fransa’nın futbol takımının başarısını kutladı.

Müze Mona Lisa’ya Fransa milli takım üstü giydirdiği bir Tweet paylaştı. Burada Mona Lisa’nın her zamanki gülümsemesinden daha büyük bir gülümseme ile durduğunu görüyoruz.

Louvre Müzesi, “Dünya kupasındaki Zaferleri için Fransa Milli Takımı’na tebrikler” mesajıyla yukarıdaki Tweet’i paylaştı. Tweet kısa zamanda oldukça beğeninin yanı sıra pek çok yorum da aldı.

En Değerli Gelişmeleri Size İletmek İstiyoruz

Mail listemize abone olun!

Son bir adım kaldı. E-postanızı kontrol edin. (Gmail kullanıcısıysanız "promotoions" kısmına bakabilirsiniz.

Ops! Bir hata aldık, tekrar deneyebilir misiniz?

Küba’da Telefonlara İnternet Bağlantısı Geliyor

  • Bildiğiniz üzere Küba vatandaşlarına mobil internet hizmeti vermiyordu ve vatandaşlar bu durumdan rahatsız oluyorlardı.
  • Küba mobil internet hizmetini kullanıma sunuyor.
  • İlgili yazı: İki Alışverişten Birini Mobilden Yapıyoruz

Küba geçmişten günümüze internet erişiminin kısıtlanmasıyla biliniyor. Reuters’a göre 2013’e kadar ülkeden internete girmenin tek yolu, uluslararası misafirleri için internet bağlantısı sunan otellere gitmekti. Oldukça yavaş olan bu internet hizmeti için vatandaşların saatlik 2 dolar ödemesi gerekiyordu. 11.5 milyonluk komünist Karayip ülkesi 2018’in sonuna kadar bu hizmetin ülke çapında sunulmasını hedefliyor. Böylece ülkede 5 milyon kişinin yıl sonunda mobil internete erişebileceği hedefleniyor.

Birkaç devlet haber sitesine rapor veren 39 yaşındaki Yuris Norido, “Bu radikal bir değişim oldu,” dedi. “Artık haberlerin yer aldığı yer de dahil olmak üzere haberleri her yerden güncelleyebilirim.”

Yavaş ve Daha Pahalı

Küba’da internet erişimi olarak 3G kullanılıyor. Yeniz hizmete erişimi olan kullanıcılar ise 4G/LTE’ye erişemeyecek. Şirketler internet erişim paketlerinin ayda sadece 4GB internet kullanabilmek için 45 dolar ödemesi gerektiğini belirtiyor.

En Değerli Gelişmeleri Size İletmek İstiyoruz

Mail listemize abone olun!

Son bir adım kaldı. E-postanızı kontrol edin. (Gmail kullanıcısıysanız "promotoions" kısmına bakabilirsiniz.

Ops! Bir hata aldık, tekrar deneyebilir misiniz?

Haftanın En Çok Okunan 10 İçeriği

GELİŞMELERİ
KAÇIRMAYIN!
Haftalık bültenimize
ücretsiz kaydolun!
BİZE KATIL
close-link
GELİŞMELERİ KAÇIRMAYIN
Haftalık bültenimize ücretsiz kaydolun, sizi gelişmelerden haberdar edelim.
BİZE KATIL
close-link