Sosyal medyada gündemler mevsimlerden hızlı değişiyor. Merak uyandırmayı başaran işler de her zaman bir adım önde oluyor. Şu anda Twitter’da #banabak hashtagiyle dolaşan iki video bizim de dikkatimizi çekti. Yıllardır gençlerin kalbinde taht kurmuş Teen Wolf dizisinin yerli versiyonunu akıllara getiren videolar gönüllerini vampir akımına kaptırmış Türk gençlerinin de dikkatinden kaçmamış olacak ki hakkında yapılan yorumlar hızla çoğalıyor. Filmler 2 günde sadece Youtube’da 300 bine yakın kez izlendi. Dizinin hayranlarıysa şimdiden #banabak fan page sayfalarını açmışlar bile.

İşin ilginci Teen Wolf’un teaser’ı ile #BanaBak’ın teaser’ı bile aynı! Videoları izleyelim, sonrasında asıl sorumuza geleceğim.

Teen Wolf Teaser

#BanaBak Teaser 1

#BanaBak Teaser 2

Şimdi bu kadar büyük benzerliğin olduğu bir durumda bizim aklımıza bir soru geliyor; “bu teaser videoları gençlerin ilgisini çekmek için her yolu deneyen pazarlamacıların yeni bir kampanya fikri olmasın?” Teaserın ardından gelecek filmi biz de heyecanla bekliyoruz. Bakalım önümüzdeki günler bizleri bir dizi uyarlamasıyla mı yoksa heyecan verici bir kampanya fikriyle mi tanıştıracak…

Bir Cevap Yazın