Pazarlamaya ait faydalı alt konuların, alanında uzman konuşmacılar tarafından anlatıldığı, iş zekasına, analitiğe ve entelektüelliğe odaklanarak pazarlama ekosistemini geliştirmeyi amaçlayan konferans serisi Marketing Meetup ateşi yeniden yanıyor.

2016 Nisan’ına damgasını vuran, medyada kendinden bir hayli bahsettiren seminer dizisinin ikinci ayağında Marketing Meetup, günümüzün en büyük trendi Değişim (Change) konusu karşımızda olacak. Pazarlama dinamiklerinin günden güne değiştiği ve geliştiğini gözlemlemenin yanı sıra, günümüzün inanılmaz hızına nasıl ayak uyduracağımıza, kendimizi nasıl yeni ve diri tutacağımıza ışık tutulacak Marketing Meetup Change, pazarlama dünyasına bir kez daha yol gösterecek.

Siz de değişimin rüzgarına kapılmak yerine, o rüzgarın nasıl yönlendirildiğini birinci ağızlardan duymak, kendinizi günümüz pazarlama koşullarına adapte etmek ve en önemlisi pazarlama ile ilgili gelişmek istiyorsanız ajandanıza Marketing  Meetup Change’i mutlaka not edin.

Dilerseniz hemen %25’lik indirim ile biletinizi ayırtabilir, pazarlamadaki değişimin tartışıldığı büyük buluşmamızda yer alabilirsiniz.

Detayları İncele

conference – Online Event Management with the ticketing solution from XING Events

Detayları İncele

Paylaş
ODTÜ İşletme Bölümü mezunu olan Cemil Hayri Durgun, 2012 yılından bu yana Pazarlamasyon'da yazar hayatını sürdürmekte. Bunun yanı sıra 2013 yazından beri PTV direktörlüğü ve yönetim kurulu üyeliği sorumluluklarını yerine getirmektedir. Profesyonel yaşamına PepsiCo bünyesinde pazarlama ve yeni ürün süreçlerini yönetme gibi kritik bir görevde başlayan Cemil, şimdi ise kıdemli marka müdür yardımcısı olarak İçim kahvaltılık kategorisi ekibinde görev almaktadır.

Bir Cevap Yazın