Türkiye Araştırmacılar Derneği’nin, araştırma sektöründeki başarılı pazarlama ve sosyal araştırmaları ödüllendirmek için bu yıl beşincisini düzenleyeceği Baykuş Ödülleri’ne başvurular başladı.

Araştırmacılar, 1 Ocak 2015 ve 15 Temmuz 2017 döneminde gerçekleştirdikleri projeler ile 9 kategoride, araştırma veren ve veri toplama partnerleri ile 11 Ağustos 2017 tarihine kadar başvuru yapabilecekler. Baykuş Ödülleri hakkındaki detaylı bilgilere www.baykusodulleri.org.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

16-17 Ağustos’ta TÜAD başkanı ve 2 sektörel dernek başkanı, 2 akademisyen, 1 medya temsilcisi, 1 danışman, 2 araştırma şirketi temsilcisi, 1 veri toplama şirketi temsilcisi, 1 Baykuş Ödülleri komitesi üyesi, 4 yönetim kurulu üyesi ve de farklı sektörlerden 6 araştırma veren olmak üzere 21 kişiden oluşan jüri üyeleri, 2 gün boyunca yapacakları değerlendirme ile 2017 Baykuş Ödülleri’nin kazananlarını belirleyecek. Ödül töreni, 13 Eylül’de, Four Seasons Otel’de yapılacak.

Paylaş
Pazarlamasyon Pazarlama, Sosyal medya, Marka Yönetimi, Pazarlama İletişimi, Dijital Pazarlama ve İş Dünyası konularına odaklı bilgi kaynağı.

Bir Cevap Yazın