Mart 2014’te ilki gerçekleştirilen ve 10 hafta boyunca devam eden DigitalTalks etkinlikleri ile dijital dönüşümün farklı alanlardaki etkilerini etkileri konuşulmuştu hatırlarsanız. DigitalTalks’un ikinci ayağı DigitalTalks Sonbahar ise BÜMED (Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği) Atatürk Salonu’nda 18 Kasım Salı günü başladı ve tüm hızıyla devam ediyor.

Her hafta birbirinden değerli konukları ağırlayan etkinlik dördüncü haftasını geride bıraktı. Bu hafta ise  Vodafone Türkiye Kurumsal Pazarlama Direktörü Ebru Özgüç, ‘Türkiye’deki İşletmelerin Dijital Dönüşümü‘ konulu sunumuyla, eBay Türkiye Genel Müdürü Gülfem Toygar ve BiTaksi kurucusu Nazım Salur da, Ozan Tatar‘ın moderatörlüğünü üstlendiği ‘Pazaryerlerini (Marketplaces) Yönetmek‘ konulu panel ile sahnede olacaklar.

Platin sponsorluğunu Alve.com; altın sponsorluğunu Bankalararası Kart Merkezi ve Vodafone’un; gümüş sponsorluğunu ise GittiGidiyor’un yaptığı ve Pazarlamasyon’un da destekçileri arasında bulunduğu DigitalTalks’ta bu hafta biz de Pazarlamasyon ekibi olarak yer alacağız. Siz de etkinlikte yer almak istiyorsanız buradan kayıt olabilirsiniz ya da digitaltalks.org‘u ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın