Yapı Kredi 5 Şanslı Kişiyi Sophia ile Tanıştırıyor!

Dünyaca ünlü insansı robot Sophia‘nın Marketing Meetup etkinliğimiz kapsamında Türkiye’ye geleceğini daha önce paylaşmıştık. Marketing Meetup’ın ana sponsoru Yapı Kredi, 5 şanslı kişiye etkinlik esnasında Sophia ile tanışma fırsatı sunacak!

Yapı Kredi 14-15 Nisan tarihleri arasında düzenleyeceği Instagram yarışması aracılığıyla 5 şanslı kişiye Marketing Meetup’a davetiye bilet kazanma ve dünyada ilk kez vatandaşlık alan insansı robot Sophia ile tanışma fırsatı sunuyor.

Bu çok özel deneyimi yaşamak için tek yapmanız gereken Yapı Kredi’yi Instagram hesabı üzerinden takip etmek ve sorulacak sorulara doğru yanıt vermek.

Sophia ile tanışma ve birbirinden değerli konuşmacıları dinleyebilme gibi eşsiz deneyimleri yaşamak istiyorsanız Yapı Kredi’yi Instagram üzerinden takip edin ve takipte kalın!

Sophia Hakkında

Hanson Robotitcs’in en son robotu olan Sophia, David Honson ve ekibi tarafından, Hong Kong’ta, geliştirildi. Her türlü insan duygusunu mimiklerle ifade edebilen Sophia, bu ifadelerin arkasındaki duyguları, sahip olduğu yapay zeka ile de öğrenebiliyor.

Kısa süre önce Birleşmiş Milletler İnovasyon Şampiyonu seçilen Sophia şimdiye kadar pek çok kez tv programlarına konuk oldu. ELLE Dergisi tarafından da kapak konusu edilen Sophia’ya geçtiğimiz yıl, Suudi Arabistan vatandaşlık vermiş; Sophia, Birleşmiş Milletler Genel Kurulu Komitesine de üye seçilmişti. Şimdi Yapı Kredi sayesinde siz de bu eşsiz robot ile tanışabilirsiniz!

En Değerli Gelişmeleri Size İletmek İstiyoruz

Mail listemize abone olun!

Son bir adım kaldı. E-postanızı kontrol edin. (Gmail kullanıcısıysanız "promotoions" kısmına bakabilirsiniz.

Ops! Bir hata aldık, tekrar deneyebilir misiniz?

Bir Cevap Yazın

MarTech Awards Son Başvuru Tarihi 11 Nisan’a Uzatıldı!

Her sene çok değerli konuşmacıları ağırladığımız ve benzersiz içerikler ürettiğimiz Marketing Meetup etkinliğimizin 5.’si Experience’da bu sene pek çok ilk gerçekleşiyor. Dünyada vatandaşlık alan ilk robot Sophia’nın Türkiye’ye ilk kez gelişi, birbirinden değerli yerli ve yabancı konuşmacıların yer alacağı sunumlar ve yepyeni içeriklerin yanında Marketing Meetup’ta bu yıl ilk kez “MarTech Awards” ödülleri verilecek. Ödüller için son başvuru tarihi yoğun ilgi nedeniyle 11 Nisan’a uzatıldı.

MarTech Awards Nedir?

MarTech Awards, Pazarlamasyon ekibi olarak her sene düzenlediğimiz Marketing Meetup etkinliğinde, pazarlama konusunda faydalanılan teknolojileri ve bu teknolojilerin yaratıcı ve etkili kullanımını ödüllendiren bir ödül programıdır. Türkiye’de ilk kez verilecek olan MarTech Awards, Jüri oyları ile seçilecek olan 3 ana kategoriden ve 13 alt kategoriden oluşuyor.

MarTech Awards’a Nasıl Başvurabilirim?

Ödül programına 1 Mart 2016 – 28 Şubat 2018 dönemi içinde hayata geçirilmiş ve fiilen kullanılmış teknolojiler ve bu tarih aralığında gerçekleştirilmiş başarılı teknoloji kullanımları başvurabilir. Başvurular, 1 Mart 2018 – 9 Nisan 2018 tarihleri arasında www.martechawards.org adresi üzerinden online olarak yapılmaktadır.

MarTech Awards Kategorileri

1)Teknoloji Ödülleri KategorileriEn İyi Medya TeknolojisiEn İyi İçgörü TeknolojisiEn İyi İçerik TeknolojisiEn İyi Ölçümleme Teknolojisi

2)Kullanım Kategorileri: En İyi Veri KullanımıEn İyi VR KullanımıEn İyi AR KullanımıEn İyi Konum Temelli Teknoloji Kullanımı

En İyi Programatik KullanımıEn İyi Yapay Zeka / Machine Learning Kullanımı

3)Özel Kategoriler: En İyi MarTech Ekosistemi KullanımıEn İyi MarTech Startup’ıKSS’de En İyi MarTech Kullanımı

19 Nisan’da düzenlenecek MarTech Awards’ta, Türkiye’de teknoloji ve pazarlama dünyasına yön veren projeler yarışacak. Eğer “Bizim de harika bir projemiz var” diyorsanız, sizin projelerinizi de MarTech Awards ödül töreninde görmek isteriz.

En Değerli Gelişmeleri Size İletmek İstiyoruz

Mail listemize abone olun!

Son bir adım kaldı. E-postanızı kontrol edin. (Gmail kullanıcısıysanız "promotoions" kısmına bakabilirsiniz.

Ops! Bir hata aldık, tekrar deneyebilir misiniz?

MarTech Awards Jürileri Belli Oldu

Her sene çok değerli konuşmacıları ağırladığımız ve benzersiz içerikler ürettiğimiz Marketing Meetup etkinliğimizin 5.’si Experience’da bu sene pek çok ilk gerçekleşiyor. Dünyada vatandaşlık alan ilk robot Sophia’nın Türkiye’ye ilk kez gelişi, birbirinden değerli yerli ve yabancı konuşmacıların yer alacağı sunumlar ve yepyeni içeriklerin yanında Marketing Meetup’ta bu yıl ilk kez “MarTech Awards” ödülleri verilecek.

MarTech Awards Nedir?

MarTech Awards, Pazarlamasyon ekibi olarak her sene düzenlediğimiz Marketing Meetup etkinliğinde, pazarlama konusunda faydalanılan teknolojileri ve bu teknolojilerin yaratıcı ve etkili kullanımını ödüllendiren bir ödül programıdır. Türkiye’de ilk kez verilecek olan MarTech Awards, Jüri oyları ile seçilecek olan 3 ana kategoriden ve 13 alt kategoriden oluşuyor. Kategorileri daha ayrıntılı incelemek için  buraya tıklayabilirsiniz.

MarTech Jürileri Kimler?

MarTech Awards Jüri Başkanı ITEA Yönetim Kurulu Başkanı Zeynep Sarılar olurken; jüri kardorusunu da Deeper Kurucu Ortağı Viktor Kuzu, İstanbul Startup Angels Kurucu Ortağı Gülsüm Çıracı, Botudio INC. Kurucu Ortağı Ali Erhan Tamer, Mangodo Kurucu Ortağı Emine Zerrin Yerlikaya, TEB Dijital Bankacılık Grup Direktörü Deniz Devrim Cengiz, BPN CEO’su Nüzhet Algüneş, Multinet | UP CEO’su Şener Demirhan, SAP MENA Pazarlama Direktörü Erdem Aksakal, Businessweek Köşe Yazarı Atıf Ünaldı, ColvirTÜRK CEO’su Yavuz Ertürk, GroupM Data ve Teknoloji Direktörü Aykut Aslantaş, Cerebro, Yönetici Ortağı Kurt Onur, Red And Grey Ajans Başkanı Furkan Reis oluşturuyor.

Jürilerimizi daha ayrıntılı incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

19 Nisan’da düzenlenecek MarTech Awards’ta, Türkiye’de teknoloji ve pazarlama dünyasına yön veren projeler yarışacak. MarTech Awards başvuru tarihleri 2 Nisan’dan 9 Nisan’a uzatıldı! Eğer “Bizim de harika bir projemiz var” diyorsanız, sizin projelerinizi de MarTech Awards ödül töreninde görmek isteriz. Ayrıntılı bilgi ve başvuru için http://martechawards.org/ adresini ziyaret edin.

En Değerli Gelişmeleri Size İletmek İstiyoruz

Mail listemize abone olun!

Son bir adım kaldı. E-postanızı kontrol edin. (Gmail kullanıcısıysanız "promotoions" kısmına bakabilirsiniz.

Ops! Bir hata aldık, tekrar deneyebilir misiniz?

GELİŞMELERİ
KAÇIRMAYIN!
Haftalık bültenimize
ücretsiz kaydolun!
BİZE KATIL
close-link
GELİŞMELERİ KAÇIRMAYIN
Haftalık bültenimize ücretsiz kaydolun, sizi gelişmelerden haberdar edelim.
BİZE KATIL
close-link
Önümüzdeki yıllara
damgasını vuracak
trendleri derledik.
Raporu İndir

*Ücretsizdir.
close-link