Otomobil sektöründeki değişimler son hızıyla devam ederken, etken olarak kabul ettiğimiz tüm avantajların ötesinde yepyeni bir farklılaşım alanı daha bu avantajlara eklenmeye aday gösteriliyor.

Fortune dergisinin haberine göre Apple, iOS 7’yi araçlarda kullanılmak üzere geliştirme yolunda. Otomotiv sektörünün önde gelen motor ve motor kontrolünün başarılı isimlerinden General Motors, Mercedes-Benz, Nissan ve Hyundai ile görüşen Apple, iOS 7’nin otomobil modellerinde kullanılması konusunda oldukça ısrarcı.

1

Apple’ın , akıllı yol telefonu olarak hayata geçirmeyi planladığı bu proje ile eski sistem müzik çalar, navigasyon cihazları ve yol bilgisayarları geride bırakılmaya aday gibi görünüyor.

silikonvadisi-tv.4

Öte yandan iWatch’dan sonra hızla yeni bir sektöre, yepyeni bir atılımla yönelen Apple için bu kararlılığın sonunda elde edeceği kazanım ise şimdiden merak konusu.

Paylaş
Pazarlamasyon Genel Yayın Yönetmeni. Dijital iletişim ve pazarlama alanlarında araştırmalar yürütmekle birlikte, web teknolojilerini de bir o kadar yakından takip ediyor.

Bir Cevap Yazın