iOS 7 Yollara Düşüyor

Otomobil sektöründeki değişimler son hızıyla devam ederken, etken olarak kabul ettiğimiz tüm avantajların ötesinde yepyeni bir farklılaşım alanı daha bu avantajlara eklenmeye aday gösteriliyor.

Fortune dergisinin haberine göre Apple, iOS 7’yi araçlarda kullanılmak üzere geliştirme yolunda. Otomotiv sektörünün önde gelen motor ve motor kontrolünün başarılı isimlerinden General Motors, Mercedes-Benz, Nissan ve Hyundai ile görüşen Apple, iOS 7’nin otomobil modellerinde kullanılması konusunda oldukça ısrarcı.

1

Apple’ın , akıllı yol telefonu olarak hayata geçirmeyi planladığı bu proje ile eski sistem müzik çalar, navigasyon cihazları ve yol bilgisayarları geride bırakılmaya aday gibi görünüyor.

silikonvadisi-tv.4

Öte yandan iWatch’dan sonra hızla yeni bir sektöre, yepyeni bir atılımla yönelen Apple için bu kararlılığın sonunda elde edeceği kazanım ise şimdiden merak konusu.

En Değerli Gelişmeleri Size İletmek İstiyoruz

Mail listemize abone olun!

Son bir adım kaldı. E-postanızı kontrol edin. (Gmail kullanıcısıysanız "promotoions" kısmına bakabilirsiniz.

Ops! Bir hata aldık, tekrar deneyebilir misiniz?

Pazarlamasyon Genel Yayın Yönetmeni. Dijital iletişim ve pazarlama alanlarında araştırmalar yürütmekle birlikte, web teknolojilerini de bir o kadar yakından takip ediyor.

Bir Cevap Yazın

Müslüman Futbolcu, Alkol Üreten Markanın Ödülünü Reddetti

2018 FIFA Dünya Kupası A Grubu’nda Mısır ile Uruguay’ın karşılaştığı mücadelede ‘maçın oyuncusu’ seçilen Mısırlı kaleci Mohamed El Shenawy bu ödülü reddetti.

Başarılı futbolcunun ödülü kabul etmeme sebebi ödülü veren Budweiser markasının alkol markası olması olarak gösterildi. Alkollü içecek ve bira üreten Budweiser firması 2018 Rusya Dünya Kupası’nın ana sponsorlarından ve FIFA’nın da resmi alkol tedarikçisi konumunda bulunuyor.

29 yaşındaki Mısırlı oyuncu El Shenawy, maç boyunca Barcelona’da top koşturan Luis Suarez ve Paris Saint Germain’in bu seneki en golcü oyuncusu Edinson Cavani‘nin ataklarını başarıyla durdurmuş ve performansıyla büyük beğeni topladı. Kırmızı bir kadeh şeklinde olan ödül oyuncuya maç sonunda koridorda verilmek istenmişti ancak oyuncu ödülü reddetti.

En Değerli Gelişmeleri Size İletmek İstiyoruz

Mail listemize abone olun!

Son bir adım kaldı. E-postanızı kontrol edin. (Gmail kullanıcısıysanız "promotoions" kısmına bakabilirsiniz.

Ops! Bir hata aldık, tekrar deneyebilir misiniz?

Haftanın En Çok Okunan 10 İçeriği

GELİŞMELERİ
KAÇIRMAYIN!
Haftalık bültenimize
ücretsiz kaydolun!
BİZE KATIL
close-link
GELİŞMELERİ KAÇIRMAYIN
Haftalık bültenimize ücretsiz kaydolun, sizi gelişmelerden haberdar edelim.
BİZE KATIL
close-link