Marketing Meetup Change’e Katılmak için 5 Neden!

Marketing Meetup, pazarlamaya ait faydalı alt konuların, alanında uzman konuşmacılar tarafından anlatıldığı, iş zekasına, analitiğe ve entelektüelliğe odaklanarak pazarlama ekosistemini geliştirmeyi amaçlayan bir konferans serisidir.

Geçtiğimiz Nisan ayında gerçekleştirilen Marketing Meetup, ilk olmasına rağmen tüm sektörden ünlü isimlere yer vermesi ve konuları doğru, kaliteli bir biçimde ele almasıyla sektörel basında ve birçok blogda kendinden söz ettirmeyi başardı.

Şimdi ise serinin ikinci büyük buluşmasında “değişim”i ele alacağız. Peki neden Marketing Meetup Change’i tercih etmeniz gerekiyor? İşte 5 neden:

MM'ı tercih etmeniz için 5 neden.0011. Aynı Konulardan Bahsetmiyoruz

Tüm konferanslar, birbirinin benzeri konular üzerinde dönüp durmaktayken, Marketing Meetup bu jenerik konular döngüsünü kırıyor. Marketing Meetup’ın hiçbir konferansında, hiçbir oturumunda klişe konulardan bahsedilmiyor. Böylece, her zaman farklı konularla seyircinin ilgisi canlı kalıyor.

MM'ı tercih etmeniz için 5 neden.0022. Önemli Konuşmacıları Dinleyebileceksiniz

Marketing Meetup sektörün duayen isimlerinin katılımcılara yol gösterdiği, ışık tuttuğu bir konferans serisi. Kendi sektöründe, bilinen isimlerin konuk olduğu Marketing Meetup, etikete değil, içeriğe önem verenlerin katıldığı, doğru kişilerin kaliteli konulardan bahsettiği için Marketing Meetup.

MM'ı tercih etmeniz için 5 neden.0033. Yaratıcı Çözümler ve Trendleri Takip Edebileceksiniz

Son moda pazarlama konularının konuşulacağı oturumların yanı sıra, fuaye alanında gerçekleşecek aktivitelerle son dönem trendleri yakından takip edebileceksiniz.

MM'ı tercih etmeniz için 5 neden.0044. Networking Yapmak İçin Birebir

Kaliteli insanların, sektör duayenlerinin katıldığı Marketing Meetup serisi, networking yapabilmeniz, profesyonel çevrenizi genişletebilmeniz için de kaçırılmayacak bir fırsat.

MM'ı tercih etmeniz için 5 neden.0055. Daha Önce Anlatılmamış, Yepyeni Hikayeler Bizleri Bekliyor

Hep anlatılan hikayeler bellidir. Birkaç konferans ya da konuşma dinlediğinizde artık bunların tamamını bildiğinizi düşünüyorsunuz. Marketing Meetup ise tamamen farklı, yeni hikayelerin anlatıldığı, hatta kendi hikayenizi yazacağınız bir deneyim sunuyor.

Siz de bu eşsiz deneyim içinde kendinize yer bulmak, doğru zamanda doğru yerde olmak istiyorsanız biletinizi hemen alın.

Detayları İncele

conference – Online Event Management with the ticketing solution from XING Events

Detayları İncele

İlk Siz Öğrenin!

Pazarlama dünyasına dair merak ettiğiniz ne varsa haftalık bültenimizde!

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

Paylaş
ODTÜ İşletme Bölümü mezunu olan Cemil Hayri Durgun, 2012 yılından bu yana Pazarlamasyon'da yazar hayatını sürdürmekte. Bunun yanı sıra 2013 yazından beri PTV direktörlüğü ve yönetim kurulu üyeliği sorumluluklarını yerine getirmektedir. Profesyonel yaşamına PepsiCo bünyesinde pazarlama ve yeni ürün süreçlerini yönetme gibi kritik bir görevde başlayan Cemil, şimdi ise kıdemli marka müdür yardımcısı olarak İçim kahvaltılık kategorisi ekibinde görev almaktadır.

CEVAPLA