Processed with VSCO with f2 preset

Düşündüklerimizi ya da gördüklerimizi aktarırken kendi bakış açımızı da çevremizle paylaşmayı çok severiz. Peki paylaşacağımız topluluk, tüm dünya ve bakış açımız iki tane damla üzerinden şekillenseydi nasıl olurdu? Paşabahçe tüm yaratıcılığınızı kadrajınıza yansıtmanıza olanak tanıyan bir sosyal medya yarışması düzenliyor,  #hayatapasabahcedenbak’maya hazır mısınız?

80 yıllık tarihi ile Türkiye’nin en köklü kuruluşlarından olan Şişecam Topluluğunun en değerli markalarından birisi olan Paşabahçe, fotoğraf çekmeye gönül vermiş herkesi bir sosyal medya yarışması altında birleştiriyor.  Hayata Paşabahçe’den Bak isimli yarışma tüm dünyadan katılımcılara açık. Tek yapmanız gereken markanın sembolü haline gelen ve ürünlerinin alt kısmında yer alan damlaları odağınıza alarak istediğiniz her yerde, yaratıcılığınızı konuşturacağınız eğlenceli fotoğraflar çekmek. Sonrasında çektiğiniz fotoğrafları Instagram üzerinden konum bilgilerinizi de ekleyerek  #hayatapasabahcedenbak ve #pasabahce hashtagleri ile paylaşabiliyorsunuz.

IMG_6101

Hem sizin hem de diğer yarışmacıların paylaştığı fotoğrafları sadece Instagram’da değil, aynı zamanda www.hayatapasabahcedenbak.com adlı web sitesi üzerinde konum bilgileri ile beraber görebilir, Paşabahçe ürünleri ile hem eğlenceyi hem de yaratıcılığı fotoğraf karesine sığdıran diğer yarışmacıların da anılarına şahitlik edebilirsiniz.

Unutmayın! Yarışmaya katılmak için Instagram profilinizin açık olması gerekiyor, aksi halde fotoğrafınız görüntülenemediği için yarışmaya katılamıyorsunuz.

13.09.2016 tarihinde sona ermesi planlanan yarışmada sürpriz hediyenin sahibi yarışma sonunda www.hayatapasabahcedenbak.com adresinden duyurulacak. Sizde hayatınızın güzel anlarında yanınıza olan damları odağınıza alarak fotoğraflar çekin ve dünyanın neresinde olursanız olun bu keyifli yarışmaya katılmayı atlamayın!

Daha fazla bilgi ve katılım koşulları için www.hayatapasabahcedenbak.com ‘u ziyaret edebilirsiniz.

 

Paylaş
2014'te Uluslararası İlişkiler lisansını birincilikle bitiren Burcu, global tecrübesine katkılarını 4 aylık ABD macerası ile perçinlemiştir Yazmayı düşünmeyi sorgulamayı ve üretmeyi hayatında tepelere koyar. Şimdilerde İstanbul Üniversitesi'nde Pazarlama tezli yüksek lisans programında öğrenimini sürdüren Burcu'nun ilgi alanları arasında girişimcilik, seyahat, markalar ve en büyük tutkusu olan California var!

Bir Cevap Yazın