Amacı ; üniversite öğrencileri ve yeni mezunlarla  sektörlerin öncü firmalarının yöneticilerini bir araya getirerek, gençlere kariyer yolunda yeni ufuklar açmayı sağlamak olan İKAZ (İnteraktif Kariyer Zirvesi) 2-3 Mayıs’ da Haliç Kongre Merkezi’nde bir kez daha katılımcılarıyla buluşacak.

Katılımcılar arasından alınan başvurular değerlendirilerek,  şirketler ile koordineli şekilde seçilen öğrencilere staj imkanı sağlanacaktır. Bu şirketler:

[colored_box color=”grey”]

  1. LCW
  2. Deneteam
  3. Kığılı
  4. Aydınlı Grup
  5. MNG Kargo
  6. Atlasjet
  7. Kuveyt Türk
  8. Albaraka Türk

[/colored_box]

Basın sponsorları arasında Pazarlamasyon’un da bulunduğu etkinlik boyunca fuaye alanı aktif olup, sektörlerinde lider olan şirketlerin tanıtımının yapılması ve katılımcıların sorularının cevaplanması sağlanacaktır. Ayrıca fuaye alanındaki şirketler çeşitli formatlarda çekilişler düzenleyecek ve gün sonlarında kazanan katılımcılara hediyelerini teslim edeceklerdir.  Çekilişler hakkında bilgiye sosyal ağlarda etkinliği takip ederek ulaşabilirsiniz.

İki gün boyunca sürecek olan etkinliğikte 3 panelin yanında ; 3 eğitim ve gün sonlarında çeşitli eğlenceler  yer alacaktır.

Panel, eğitim, eğlence, staj imkanı ve dahası hakkında bilgi edinmek; etkinliğe kayıt başvurusunda bulunmak için : http://ikaz.ibbgenclikmeclisi.com

Etkinlik Sosyal Medya Hesapları

Facebook  – Twitter

ikaz2014_logo (1)

Paylaş
Pazarlamasyon Genel Yayın Yönetmeni. Dijital iletişim ve pazarlama alanlarında araştırmalar yürütmekle birlikte, web teknolojilerini de bir o kadar yakından takip ediyor.

Bir Cevap Yazın