Her biri kendi alanında profesyonel Game Kudra İletişim Topluluğu oyuncuları, herkesin “farklılaşmak” için yol aradığı oyun alanında kurallara meydan okumak, hedef kitlenin zihnindeki kaleleri ele geçirmek, icatlar yapmak için bir araya geldi.

Geleneksel anlayışın dijitale dönüşüm sürecini hızlandıracak projelerle birlikte, gösteri dünyası, kültür-sanat sektörü ve eğlence pazarına da asimile olmadan bir araya geldikleri platformlarında hizmet vermeye başlıyorlar. Game Kudra İletişim Topluluğu, geçmişten ilham alırken gelecekte esin kaynağı olabilme hedefleri için “Deneyimlemenin önem kazandığı pazarlama dünyasında, güçlerimizi birleştirerek var olan oyunun kurallarına meydan okuyor, sonsuz oyun döngüsünde araştırma ve stratejiyle beslenen bir yapı oluşturduğumuzu düşünüyoruz.” dedi.

Game Kudra İletişim Topluluğu’nun başlıca hizmet verdiği alanlar; marka danışmanlığı, kalitatif ve dijital araştırmalar, anne-çocuk ekseninde iletişim çözümleri, kurumsal kimlik, BTL ve ATL hizmetleri, dijital ve sosyal medya çözümleri, UI/UX ve kodlama, sosyal medya yönetimi, dijital mecralarda görsel içerik üretimi, SEO ve analiz raporlama, gösteri dünyasında kariyer yönetimi ve iletişim danışmanlığı.

Basit olabilmenin çok daha karmaşık olduğu günümüzde, özgün bir şekilde geliştirdikleri oyun yönetme sanatı ve zamansız fikirleriyle, Game Kudra İletişim Topluluğu fark yaratmak için oyuna hazır.

Paylaş
Pazarlamasyon Pazarlama, Sosyal medya, Marka Yönetimi, Pazarlama İletişimi, Dijital Pazarlama ve İş Dünyası konularına odaklı bilgi kaynağı.

Bir Cevap Yazın