Platin sponsorluğunu Alve.com; altın sponsorluğunu Bankalararası Kart Merkezi ve Vodafone’un; gümüş sponsorluğunu GittiGidiyor’un yaptığı ve Pazarlamasyon’un da destekçileri arasında bulunduğu DigitalTalks’ta eğitimden, mobil dünyaya, finanstan, perakendeye birçok alanda yaşanan dijital değişim ve yarattığı etkiler işin uzmanları tarafından masaya yatırılıyor.

BÜMED (Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği) Atatürk Salonu’nda 18 Kasım Salı günü başlayacak ve 6 hafta boyunca Salı akşamları 19:30-21:30 arası düzenlenecek DigitalTalks Etkinlikleri’nde Bankalararası Kart Merkezi Genel Müdürü Soner Canko, Türkiye Girişimcilik Vakfı Başkanı Sina Afra, Reklamcılık Vakfı Başkanı Haluk Sicimoğlu, Boğaziçi Üniversitesi İİBF Dekanı Prof. Dr. Ayşegül Toker, Alve.com Türkiye Müdürü Sarantis Katsikis, eBay Türkiye Genel Müdürü Gülfem Toygar, P&G Türkiye Marka Operasyonları Direktörü Oya Canbaş, Garanti Bankası Şubesiz Bankacılık Birim Müdürü Deniz Güven gibi pek çok değerli isim sahne alacak.

DigitalTalks Etkinlikleri ile ilgili detaylı bilgi almak ve kayıt olmak için www.digitaltalks.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın