Pekçoğumuz iş hayatının sıkıcı, yoğun ve çekilmez durumlarından bahseder dururuz. Hele pazartesi günlerinin o vazgeçilmez başlangıçlarını yaşamayanımız yoktur herhalde.

İstediği işi yapamayan, istediği maaşı alamayan veya istediği koşullarda bulunamayan çok fazla çalışan olduğu, özellikle ülkemizde tartışılmaz. Hiç kuşkusuz çalışma alanları da bu koşulların önemli bir kesimini kapsıyor. Hal böyle olunca çalışanların kendini daha rahat, daha yaratıcı ve zinde hissedebileceği alanlar şirketler için önem kazanmaya başlıyor. Hala pek çok işletme için geçerli olan koşullar olarak değerlendiremesek de; dünya üzerinde pek çok marka adına öyle ofisler var ki, çalışanların koşa koşa işe gelmeyi isteyebileceği cinsten alanlara sahip.

İşte onlardan bazıları ve içerisinde bulunduğunuz anda çalışma isteğinizi birden arttırabilecek 10 yaratıcı ofis ortamı:

Selgas Cano Mimarlık Ofisi

Google

Inventionland Design Factory

Pallotta Teamworks

Dropbox

Airbnb

Facebook

Urban Outfitters

Lego

White Mountain Office

Paylaş
Pazarlamasyon Genel Yayın Yönetmeni. Dijital iletişim ve pazarlama alanlarında araştırmalar yürütmekle birlikte, web teknolojilerini de bir o kadar yakından takip ediyor.

Bir Cevap Yazın