hakkimizda-001

Dijital nesile sunduğu kaliteli içerikler sayesinde sektörün en çok okunan online kaynağı olan Pazarlamasyon, pazarlamanın tüm bileşenleri, iş dünyası ve dijital dönüşüm konularında özgün ve fayda odaklı içerikler sunuyor.

Geniş yazar kadrosunun kaleme aldığı makalelerin yanısıra sektörün duayen isimleri ile hazırlamış olduğu Cumartesi Kahvesi röportajları ve konuk yazarlıkları ile pazarlama alanındaki know-how’ı artırma hedefindedir. Düzenlemekte olduğu Marketing Meetup etkinlikleri ile de makalelerin dışına çıkıp birebir pazarlama uzmanları ile etkileşime geçmeyi amaçlamaktadır. 2015 yılından itibaren ise yayına aldığı Pazarlamasyon Akademi ile bilfiil pazarlama alanında kurum içi eğitimler vermektedir.

Ürünlerimiz

Marketing Meetup: Marketing Meetup, pazarlamaya ait faydalı alt konuların, alanında uzman konuşmacılar tarafından anlatıldığı, iş zekasına, analitiğe ve entelektüelliğe odaklanarak pazarlama ekosistemini geliştirmeyi amaçlayan bir konferans serisidir.

Pazarlamasyon Akademi: Pazarlamasyon’un, kişilere ve şirketlere tümüyle kişiselleştirilmiş eğitimler sunarak yarının dünyası için yeni lider yaratabilmek adına hayata geçirdiği Pazarlamasyon Akademi, pazarlamaya dair tüm konuların, kendi hikayesini yazmayı başarmış sıra dışı profesyoneller tarafından anlatıldığı, bir eğitim ve paylaşım serisidir.

Tech Meetup: Tech Meetup, dijital dönüşüme ve teknolojiye ilgi duyan profesyonellerin bir araya gelerek dijital dünyayı, teknolojik gelişmeleri ve son trendleri konuştuğu, tamamen ücretsiz bir buluşma serisidir.

İletişim

Bizimle iletişime geçmek için tıklayın.

Gizlilik Koşulları

Sitede bulunan kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları pazarlamasyon.com’a aittir.

pazarlamasyon.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları ile korunmaktadır. Bunlar pazarlamasyon.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. Devamı