Şubat, 2017

20ŞUB19:00- 21:00Bir Konu Bir Konuk: Ebru Dorman

Daha

Etkinlik Detayları

Bir Konu Bir Konuk Ekibi bu ay StartersHub Yönetim Kurulu Başkanı ve MV Holding CEO’su Sn. Ebru Dorman ile etkinliği StartersHub’da gerçekleştirecek.

Sınırlı sayıda katılımcının katılabileceği bu etkinliğin detayları ve başvuru formu için:

►Lisans öğrencileri katılmak için https://goo.gl/forms/GBMXW1ZFmjLKq0sq2 adresinden kayıt olabilirler.

►Mezun ve yüksek lisans öğrencileri https://www.biletino.com/event/eventdetail/3229 linkinden kayıt olabilirler.

Ebru Dorman kimdir?

Nişantaşı Anadolu Lisesini birincilikle bitiren Ebru Dorman, Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden 1994 yılında birincilikle mezun oldu. Önce Tübitak-Nato bilim bursu ile California Berkeley Üniversitesi’nde Endüstri Mühendisliği mastırını ardından da 1999 yılında Harvard Business School’da işletme mastırını (MBA) tamamladı. Kariyerine 1995 yılında McKinsey İstanbul’da başlayan Ebru Dorman, firmanın Londra, Helsinki ve Varşova ofislerinde öncelikle finans ve telekom sektörlerinde görev aldı. Londra’da Goldman Sachs’da yatırım bankacılığı ve Morgan Stanley’de girişim sermayesi (venture capital) alanlarında çalıştı.

Dünyanın en büyük telekom şirketlerinden Orange (France Telecom)’da on yıl boyunca girişim sermayesi alanında ve Avrupa operasyonlarında pazarlama, satış, müşteri deneyimi, stratejik iş geliştirme, şirket satın alımı ve değişim yönetimi alanlarında Başkan Yardımcısı (Vice President) olarak görev yaptı. France Telecom’un en genç VP’si olan Dorman Capital dergisinin 2008 yılındaki “Dünya Devlerini Yöneten Elli Türk” listesinde yer aldı.
Malezya’nın önde gelen telekom operatörü Maxis’de üç yıla yakın çalışan Dorman önce strateji ve planlamadan sorumlu ardından da fiberoptik, kablosuz internet, internet televizyonu ve akıllı ev alanlarından sorumlu Başkan Yardımcılığı yaptı.
17 yıllık yurt dışı tecrübesinden sonra 2013 yılında Türkiye’ye dönerek Acıbadem Sağlık Grubu’nda Genel Müdür Vekili olarak görev yaptı.

Şubat 2015’te MV Holding’e İcradan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi olarak katılan Ebru Dorman, Aralık 2015’de CEO olarak atanmıştır. Aynı zamanda StartersHub ve Gedik GSYO Yönetim Kurulu Başkanlığı, Cardtek Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı, KVK ve The LifeCo Yönetim Kurulu Üyeliği ve Çöpüne Sahip Çık Vakfı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevlerini de yürütmektedir. Evli ve bir çocuk annesidir

– Kayıtlar etkinlik tarihinden 3(üç) gün önceye kadar alınmaktadır.

  • Etkinliğimiz ücretsiz olup sınırlı sayıda (20 kişi) katılımcı ile gerçekleşmektedir.
  • Katılımcılarımız belirlenen konu esas alınarak seçilmektedirler.

Etkinlik kaydınızın değerlendirilebilmesi için başvuru formunun doğru ve eksiksiz doldurulması gerekmektedir.

Etkinliğe kaydı kabul edilen kişiler, katılım onayı hakkında mail veya SMS yoluyla bilgilendirilecektir.

* Katılım onayı hakkında mail veya SMS almadığınız taktirde etkinlik kaydınız kabul edilmemiş olacaktır.

Etkinlik “Proje Sunumu” bölümümüzde proje veya sunumunu konuk ve katılımcılarla paylaşmak isteyen katılımcılar kayit@birkonubirkonuk.com.tr mailine proje ve sunumlarını iletmek zorundadırlar.

Zaman

(Pazartesi) 19:00 - 21:00

Yer

Starters Hub

Starters Hub Esentepe Mah. Ecza Sk., Safter İş Merkezi No:6 - Şişli / İstanbul (Kanyon sokağı)

Organizatör

Bir Konu Bir Konuk

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here

X