9. Emre Uğurlu

Boğaziçi Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünden mezun olan Emre Uğurlu, İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadı Enstitüsü’nde MBA öğrenimini tamamlamasının ardından aynı üniversitede “Pazarlama” anabilim dalında doktora çalışmalarını yürüttü.

1999 yılında iş hayatına başlayan Uğurlu; Satış-Pazarlama ve İş Geliştirme alanlarında çeşitli sektörlerde çalıştıktan ve danışmanlıklar yaptıktan sonra online dünyaya geçiş yaptı.

Türkiye’nin önemli web projelerinde görevler üstlenen ve yeni medya konusunda uzmanlaşan Emre Uğurlu, yaklaşık 5 yıl başta Sporx.com olmak üzere spor sektöründeki en büyük web sitelerini yöneten Maksimum İletişim bünyesinde Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörlüğü’nü yürüttü. Sonrasında ise 2011 yılında yemeksepeti.com’da İş Geliştirme Müdürü olarak görev aldı.

2012 yılında ise Dünyaca ünlü spor medyası ağı Perform’un, mackolik.com’u satın alarak Türkiye pazarına hızlı bir giriş yapmasıyla Türkiye operasyonunun başına Emre Uğurlu geçti.

Özellikle Dijital Spor Pazarlamasına meraklıysanız Twitter’da 2.445 takipçisi bulunan Emre Uğurlu’yu mutlaka takip etmenizi öneririz. Emre Bey bugüne kadar 6.520 tweet paylaşmış. Bunların içinde sektörel paylaşımların daha ağırlıkta olduğunu görüyoruz.

Emre Bey’in Linkedin’de ise 1.189 takipçisi var. Ancak bu ağı çok aktif kullandığını söyleyemeyiz.

Twitter’da takip etmek için tıkla!

Linkedin’de takip etmek için tıkla!

GELİŞMELERİ
KAÇIRMAYIN!
Haftalık bültenimize
ücretsiz kaydolun!
BİZE KATIL
close-link
GELİŞMELERİ KAÇIRMAYIN
Haftalık bültenimize ücretsiz kaydolun, sizi gelişmelerden haberdar edelim.
BİZE KATIL
close-link