Gold Teknoloji Marketleri’nin satış sitesi www.gold.com.tr, 2012 yılında cirosunda rekor yükseliş elde etti. Sitenin Ocak ayında 500 bin dolar civarında olan cirosu, Aralık ayında 4 milyon dolara yaklaştı. 2012 yılını toplamda yaklaşık 20 milyon dolarlık ciroyla kapatan site, 2013’te cirosunu 3,5 kat artırarak 70 milyon dolarlık ciro hedefliyor.

Türkiye’de e-ticaretin hacminin büyümesinden gold.com.tr’nin önemli bir pay aldığını belirten Gold Grup Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Ayar,“2013 yılında online mağazamızdan gerçekleştirdiğimiz satışları önemli ölçüde artırmayı hedefliyoruz. Genç nüfusun da etkisiyle GOLD_Logo (1)Türkiye’de giderek daha fazla sayıda kullanıcı online alışverişe yöneliyor. Bunda, online mağazalar üzerinden sunulan indirimler ve diğer fırsatlar da önemli rol oynuyor. 

Gold.com.tr olarak müşterilerimize güne özel indirimler ve tüm ürünler için bedava kargo gibi fırsatlar sunmaya devam edeceğiz. Kullanıcılara tüm ürünlerimizi kolaylıkla inceleme fırsatını veren web sitemizin satışlarının 2013 yılında önemli ölçüde artacağına inanıyoruz” şeklinde konuştu.

Bir Cevap Yazın