2011 yılı başında kurulan ve e-ticaret sektörünün önemli oyuncularından olan daybuyday.com, bundan sonra hepsiburada.com çatısı altında satışlarına devam edecek.

Bugün siteye giren kullanıcılar konu ile ilgili aşağıdaki açıklama ile karşılaştı. Aynı zamanda sitenin header kısmına “daybuyday.com bir hepsiburada.com markasıdır.” ibaresi eklendi.

Bu gelişmelerin e-ticaret’teki dengeleri nasıl değiştireceği bilinmez ama 2014’te e-ticaret sektöründe satın alımların yoğunlaşacağını ve oyunun daha hırçın oynanacağını söylesek pek de yanılmış olmayız.

[colored_box color=”eg. blue, green, grey, red, yellow”]

Değerli Müşterimiz;

Mart 2011 tarihinden bu yana sizlere hizmet veren ve Hepsiburada.com iştiraki olan Daybuyday markamız, sunduğu marka ve ürünlerin satışını Hepsiburada.com çatısı altında sürdürme kararı almıştır.

16 Aralık’tan itibaren Daybuyday kullanıcı bilgilerinizle, Hepsiburada.com’un yalnızca giyim ve ayakkabı değil, 500 bin adedin üzerinde farklı çeşitten oluşan ürün karmasından alışveriş olanağı bulabileceksiniz.

Daybuyday’den daha önce yapmış olduğunuz alışverişlere ait her türlü satış sonrası destek aşağıdaki irtibat bilgilerimizden devam ediyor olacak. Yine bu alışverişlere ait bilgileri “Alışveriş Takibi İçin Tıklayın!” linkinden takip edebilirsiniz.

Markamıza bugüne kadar göstermiş olduğunuz destek ve ilgi için teşekkür eder, sizlere yeni süreçte de müşterimiz olarak hizmet etmekten büyük bir memnuniyet duyacağımızı belirtmek isteriz.

Daybuyday.com Müşteri Destek Merkezi
E-posta : destek@daybuyday.com
Telefon : 0 850 252 40 19

[/colored_box]

Screen Shot 2013-12-16 at 10.42.02 AM

Bir Cevap Yazın