2. Barış Özcan

Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Barış Özcan THY, LC Waikiki, Türk Telekom gibi firmaların video içerik ve sunum ajansı Abak.us’un Ajans Başkanıdır. Apple, Adobe ve LinkedIn gibi uluslararası yazılım firmalarına danışmanlık ve sosyal medya hizmeti vermiştir.

Geçmişte Photoshop, Flash, PDF gibi yazılım ürünlerini geliştiren Adobe’de 6 yıl boyunca Akdeniz Ülkeleri Satış Müdürlüğü yapmıştır.

Sonrasında ise TRT, el-Cezire, CNN Türk gibi kanallarda yayınlanan belgeseller yapıp yönetmiştir. Ayrıca Kişisel belgesellerini YouTube’da yapmaya devam etmektedir.

Sanat, tasarım ve teknoloji hikayelerini 250.000’den fazla kişi 10 milyondan çok kez izledi. Bugüne kadar kurumlarda ve konferanslarda yüzlerce konuşma yaptı.
Profesyonel bir keynote speaker ve son olarak TEDxkonuşmacısı YouTube’un dünya çapında seçtiği 12 değişim elçisinden biri oldu. #CreatorsforChange adlı bu program için projeler üretiyor.

Barış Özcan’ın şu an Youtube’da 308.196 takipçisi bulunuyor. Bugüne kadar kanalında tam 203 video içerik paylaşmış olan Barış Özcan’ın, kanalı 3 tema üzerine kurulu: Sanat, Tasarım, Teknoloji.

Twitter’da ise kendisinin 27.673 bulunuyor. Bugüne kadar 5.221 tweet paylaşan Özcan, burada da daha çok videolarını ve katıldığı etkinlikleri paylaşıyor.

Bunlar dışında Linkedin’de 5.285 takipçisi bulunan Özcan, burada da daha çok videolarını paylaşıyor.

Youtube’da takip etmek için tıkla!

Twitter’da takip etmek için tıkla! 

Linkedin’de takip etmek için tıkla!

GELİŞMELERİ
KAÇIRMAYIN!
Haftalık bültenimize
ücretsiz kaydolun!
BİZE KATIL
close-link
GELİŞMELERİ KAÇIRMAYIN
Haftalık bültenimize ücretsiz kaydolun, sizi gelişmelerden haberdar edelim.
BİZE KATIL
close-link